Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla

- kierownika ("pod krawatem" :wink: ) niebieskiej Imprezy STI MY 06 mijanej w korku na Puławskiej - ok. 17.30

- wlasciciela niebieskiej Imprezy WRX/STI zaparkowanej przy ul. Mineralnej - siedziba firmy kurierskiej DPD (czy jakos tak :wink: )

- kierownika srebrnego GT, ktory przemknal Al. Krakowska przy Lopuszanskiej - kolo 21.00 (raju? czyzbys lecial na nocna zmiane? :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego forka (Urabus :?: ) sunacego w megakorku na Przedzalnianej z czarnym prosieciem na lewym lusterku (dojrzalem katem oka), nie obmachany bo zauwazony w ostatniej chwili

 

To mogłem być ja.

Przejezdzałem wczoraj koło 17 na Przedzalnianej w mega korku.

Srebrny forek nieuturbiony, ale uświniony :smile:

Niestety nie kojarze spotkania na przędzalnianej.

 

Ale za to pozdrawiam kolege spotkanego niedługo potem na ulicy Tatrzańskiej w Łodzi - niebieskie GT. Była kiwka i zostałem obtrombiony i obmachany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna Impreza WRX WEXXXX, Wwa, Żeromskiego/Przybyszewskiego - skręt w prawo z lewego pasa, na czerwonym świetle to głupota, arogancja czy brak umiejętności? :roll:

mysle ze kolega po prostu jechal optymalnym torem, a ostatnio w calej wawie ktos tak poustawial swiatla ze ciagle jest czerwone wiec nie ma o co kopi kruszyc :razz:

 

pozdrawiam brata blizniaka (czarne sti) dzisiaj ok 21 na Grochowskiej, jak mnie zabijal rykiem to akurat negocjowalem kolacje w domu i stad spozniony zaplon z odkiwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika, który porzucił wolnossącego (może dlatego) Outbacka na ul. Siennej (świnka była) dziś 12:30.

To chyba moj, wiec takze pozdrawiam :mrgreen:

Porzucony pojazd stał pod "Foką" :mrgreen:

pod czym :mrgreen: ?

 

Bardzo fajny kolor!

ktory: zielony czy srebny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna Impreza WRX WEXXXX, Wwa, Żeromskiego/Przybyszewskiego - skręt w prawo z lewego pasa, na czerwonym świetle to głupota, arogancja czy brak umiejętności

 

obawiam się ze ten posiadacz tak jezdzi, juz parę razy widziałem jego niebezpieczną jazdę na Bielanach :twisted:

 

przy okazji pozdrawiam sąsiada z Bielan :mrgreen:

 

i jeszcze pozdrawiam kierownika imprezki widzianego pod Merkurym parę dni temu, byl caly w ciuchach "obklejonych" logo wiadomej firmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roj napisał/a:

Porzucony pojazd stał pod "Foką"

pod czym ?

akurat w miejscu gdzie OBK był zaparkowany jest jakiś sklepik czy coś.. o nazwie FOKA :cool:

 

Roj napisał/a:

Bardzo fajny kolor!

ktory: zielony czy srebny

zielony :mrgreen:

NO widzisz tyle razy tam parkowalem a nawet nie wiedzialem :mrgreen:

Pozdrawiam !

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Adamusmaxa, z którym zrobiłem sobie zdjęcie w ostatnią niedzielę w Łazienkach. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

I to sie dopiero nazywaja bliskie spotkania III-stopnia. :mrgreen:

 

Pozdrawiam wlasciciela niebieskiego WRX-a bugeya stojacego dzisiaj ok 12-stej przed mennica panstwowa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- kierownika czarnego WRX MY08 - ktory gnal za mna po Trasie Torunskiej - ok. 15.00

- kierownika czerwonego Legacy kombi MY 94-98 - widzianego ok. 15.00 na Al. Jerozolimskich przy Makro

- kierownika niebieskiego WRX - na Lopuszanskiej (nad Al.Krakowska) - ok. 15.15

- kierownika niebieskiego WRX 01-02 WOS #####, "łyknietego" na skrzyzowaniu z Al. Jana Pawla (mial naklejke "Stop wariatom drogowym" :mrgreen: ) ok. 18.00

- kierownika niebieskiego WRX kombiwara - minietego na Modlinskiej - ok. 18.30

 

No i przede wszystkim pozdrowienia i podziekowania dla raju, z ktorym potestowalem Outbacka z dieslem pod maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...