Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne. Zawsze jak WRC fan wymienia jakieś spotkane Subaru czy forumowicza itp. podczas pracy to okazuje się, że miał wtedy przerwę na papierosa... :lol:

 

Nie mam do Ciebie pretensji, nie odbierz tego źle, tylko tak śmiesznie wyszło, zresztą ja sam sobie muszę być szefem, bo moja praca byłą by jedną wielką przerwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Zawsze jak WRC fan wymienia jakieś spotkane Subaru czy forumowicza itp. podczas pracy to okazuje się, że miał wtedy przerwę na papierosa...

 

racja 8) Widocznie to znak żebym palenie rzucił :mrgreen: Tyle że jak spotkałem Alexa to siedziałem przy samej ulicy a dziś niestety po drugiej stronie skrzyżowania.

 

Aha-> jakby ktoś chciał odemnie albo Magdy ulotke to zapraszam w poniedziałek od 8smej na skrzyżowanie pod Kijowem na wewnętrzne pasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrowię Moniqę oraz Hansa, z którymi podziwialiśmy dziś uroki stolicy (m. in. Karową) oraz odbyliśmy wspólną wizytę w Dawoju w pewnym bardzo szczytnym celu 8). Moniqa - wielkie dzięki, było baaaardzo miło :mrgreen:.

 

Pozdrowienia również dla właściciela WRX-a (nota bene w sposób bestialski pozbawionego spojlera :shock: ), którego wraz z rzeczoną Moniqą widzieliśmy dziś na Senatorskiej na parkingu strzeżonym, około 16:30, nr rej. WF 60xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesuu, ludzie, jdna podroz nad morze a tyle pozdrawiania. to znaczy zero, ale wozow masa.

Np. dzis, znaczy sie niedziela, gnal do gdanska forester srebrny,. sie minelim.

wczoraj sie minalem z niebiewskim wrx.

dzis na stacji pb w plnosku na ukrainskich numerach outbek, ktorego mijalem w tamta strone.

no co niemiara zabawy. a zero kontaktu.

W jastrzebiej stalo niebieskie kombi gt na zlotych felga ch .

Uklony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrowię Moniqę oraz Hansa, z którymi podziwialiśmy dziś uroki stolicy (m. in. Karową) oraz odbyliśmy wspólną wizytę w Dawoju w pewnym bardzo szczytnym celu 8). Moniqa - wielkie dzięki, było baaaardzo miło :mrgreen:.

cała przyjemnośc po mojej stronie,było mi baaaaaaaaaaaardzo miło uczestniczyć w tak wyjatkowej chwili :wink: :mrgreen:

teraz nic tylko ja muszę się spiąć i... 8)

 

przy okazji pozdrawiam złotego Forestera spotkanego w Kazimierzu i czerwonego kombiwara równiez namierzonego w ww i potem mijanego na trasie w Zwoleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Taniek, to mysmy sie akurat mineli, jak obaj wyprzedzalim, sieroto jedna, i co mam odrywac lapska od kierownika an zakreciwe podczas wyprzedzanki? Jadac predkoscia wzgledna? Ty, no wez. Zreszta poczytaj wyzej a zobaczysz com napisal. I nad tym morzem sie nie baw, tylko ksiazki, dzienniki, zero ankoholu. Sie tam prowadz porzadnie. Aha, i zadnych dam. NIC! Dopiero jak bedziesz mial 21.

Trzeba wasz mlodych pilnowac. Bo nam na manowce czy gdzies pojedziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam idiotę w foresterze WI 1388A, który jechał dziś o 18 w stronę pragi przez most łazienkowski lewym pasem 70km/h pisząc sms-a i ze względu na słabą podzielność uwagi zjeżdżającego co jakiś czas na połowę środkowego pasa, oczywiście bez żadnej sygnalizacji, bo przecież nie taki miał zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzic sie porzadnie bez dam i alkoholu? No to sprzecznosc sama w sobie! :wink:

Sprzecznosc to by byla z damami bez alkoholu albo z alkoholem bez dam. ale bez dam i ankoholu to nie jest zprzecznosc. Tylko konsekwencja. Wartosci i takie tam tego ten tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...