Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle tylko, że nie jechał bym do Estrady Arkuszową tylko Wólczyńską

 

Mam masterplan, żeby ciąć na Żoliborz Żeromskiego, do Wólczyńskiej i potem zrobić zygzak - w prawo, na Gdańską, potem w lewo, w stronę Wólki, i znów w prawo, w Dąbrowie. Dziś tak rano jechałem i nawet dało radę :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że nie jechał bym do Estrady Arkuszową tylko Wólczyńską

 

Mam masterplan, żeby ciąć na Żoliborz Żeromskiego, do Wólczyńskiej i potem zrobić zygzak - w prawo, na Gdańską, potem w lewo, w stronę Wólki, i znów w prawo, w Dąbrowie. Dziś tak rano jechałem i nawet dało radę :cool:.

Zdradzacie moje tajne trasy i teraz mi szarańcza zacznie korkować powrót do domu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że nie jechał bym do Estrady Arkuszową tylko Wólczyńską

 

Mam masterplan, żeby ciąć na Żoliborz Żeromskiego, do Wólczyńskiej i potem zrobić zygzak - w prawo, na Gdańską, potem w lewo, w stronę Wólki, i znów w prawo, w Dąbrowie. Dziś tak rano jechałem i nawet dało radę :cool:.

 

 

szerokości jak to mówią na CB :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit,

tym bardziej, ze las Młociński zamknęli :mrgreen:

 

A ja pozdrawiam Panią w srebrnym Forqu ze śfinią na klapie i z trójką młodzieży na tylnej kanapie, za która wlokłem się ulica Estrady dziś rano (nie z jej winy oczywiscie) oraz niebieskiego GTka PO xxxx, który chyba wypytywał przez CB dlaczego stoi rondo Wilsona. Oj a stało, stało.

 

Serd,

 

Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit,

tym bardziej, ze las Młociński zamknęli :mrgreen:

 

A ja pozdrawiam Panią w srebrnym Forqu ze śfinią na klapie i z trójką młodzieży na tylnej kanapie, za która wlokłem się ulica Estrady dziś rano (nie z jej winy oczywiscie) oraz niebieskiego GTka PO xxxx, który chyba wypytywał przez CB dlaczego stoi rondo Wilsona. Oj a stało, stało.

 

Serd,

 

Q

Bylismy rano na pl. Wilsona ale na CB nie pytalismy czemu wszystko stoi :)

Odpozdrawiamy:)

Pozdrawiamy rozniez srebrnego WRX'a lub STi na krakowskich blacha spotkanego wlasnie na Gierkowce w strone Czestochowy :)

Krebelka i Pumex1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy oświnionego srebrnego legaca kombi, który wyjeżdżał od księdza na Conrada :).

 

Tankowałem gaz mszalny :mrgreen: Odpozdrawiam oczywiście.

 

No i pozdrawiam kierownika Niebieskiej turbowanny (WOT...) obkiwanego na Rzymowskiego około 14:30. Potem skręcił chyba w Rosoła.

Nie pozdrawiam natomiast kierownika GTka mijanego na trasie Warszawa - Lublin, który oślepiał wszystkich swoimi przeciwmgielnymi. Był wyraźnie podjarany mnogością świateł dostępnych w pojeździe, bo tylne też miał włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,

srebrnego GT na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich / Wrocławska ok. 19:30 oraz wcześniej ok. 18:00 granatowego WRX kombi (chyba WB ....) na rondzie przy wjeździe na parking w Arkadii oraz żółtego EVO na parkingu w Arkadii (strefa F12 :smile: ).

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Moniki i Xbike'a spotkanych w kebabowni w wiadomej okolicy :-)

 

Odpozdrawiamy :wink: trzeba sie kiedys zgrac na jakis obiadek.

 

Pozdrowienia parafialne z wczoraj dla niebieskiego, znalesnikowanego WRXa na Kasprzaka ok 16.30 i dla Jabara mijanego na Swietokrzyskiej- bialy jest faaajny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,

srebrnego GT na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich / Wrocławska ok. 19:30 oraz wcześniej ok. 18:00 granatowego WRX kombi (chyba WB ....) na rondzie przy wjeździe na parking w Arkadii oraz żółtego EVO na parkingu w Arkadii (strefa F12 :smile: ).

 

Sebastian

 

Odpozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Moniki i Xbike'a spotkanych w kebabowni w wiadomej okolicy :-)

 

Odpozdrawiamy :wink: trzeba sie kiedys zgrac na jakis obiadek.

 

chętnie - tylko gdzieś tak od 20-go września (albo ciut później - ale raczej niewiele) przenoszą nas do nowej lokalizacji :???: (Blue Office - czyli dodatkowe pół godziny więcej na dojazd do pracy :sad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...