Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam dwa prawdziwie terenowe Subaraki :mrgreen: i jednego srebrnego OBK co to o dziwo trąbił i machał, za co zasługuje na pochwałę i wyróżnienie :!:

Odpozdrowil =)

 

Wypadaloby jeszcze pozdrowic tego Forka, ktorego to kierowniczka (?) robila wszystko, by sie do znaku plejad nie przyznac =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam coś niebieskiego, co godzinkę temu przejechało przede mną od strony Trasy Siekierkowskiej w kier. Dolinki. Oprócz tego - WRX bez płetwy stojący przy Belwederskiej oraz wolny ssak kombi - pl. na Rozdrożu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z malym poslizgiem bo dopiero teraz siadlem do kompa:

- pozdrawiam dwa niebieskie WRX ktore wczoraj minely mnie na Wlokniarzy, jeden SCZ*** a drugi na niemieckich numerach. (Ciekawe czy forumowicze) Temu pierwszemu pomachalem, ale jako ze jechalem akurat Corolla kolegi (zamienilismy sie, On chwilowo prowadzil moj nowy nabytek) wiec znow zostalem tylko zmierzony wzrokiem ;)

- pozdrawiam rowniez widzianego dzisiaj ok 16-17 na parkingu Pasazu Lodzkiego (REAL na Wlokniarzy) jasnozielonego (seledynowego, pistacjowego ?? ) Forysia EP*****

 

Chcialem wkleic fotki ale niestety mi sie nie udalo, wiem wiem... czytalem temat jak wrzucic fotki no ale...

Zreszta swojej fotki do podpisu tez nie moge wrzucic :)

 

 

PS. Zapomnialem jeszcze... pozdrowienia rowniez dla czerwonego WRX EL 0088N widzianego dzisiaj rano na gieldzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie goraco pozdrawiam pumexa i Krebelke, wielkie dzieki za pomoc :grin:

 

a prosze bardzo - niech dobrze sluzy :grin: sie chlopie blyszczy normalnie tak, ze sam bylem pod wrazeniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałbym - szczególne pozdrowienia dla kierownika czerwonego legaca turbo ( :shock: ) w budzie "new age", na numerach BI xxxxx widzianego w W-wie w okolicach Powązkowskiej wczoraj ok. 17:45.

 

I estiaja na numerach WT xxxxx widzianego w okolicach Ronda Babka kilka minut wcześniej.

 

Jechałem jako pasażer Audi A8, stąd są to pozdrowienia w trybie simplex :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Gal'a pomykającego dzisiaj rano przez Wilanów.

Pozdrawiam również wszystkie Subarynki spotkane w ciągu ostatnich kilku miesięcy (mojej nieobecności na Forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał - pozdrowienia dla wodnik'a, który teraz pracuje w tym samym budynku i czasami mamy okazję się spotkać.

I wogóle jakoś przybyło Subaraków w okolicy mojej fabryki:

- czarny Legacy - kolega z firmy,

- biała Imprezka na krakowskich numerach z reklamą CARBON,

- bordowy Legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, widzianego rano 10-11 srebrnego (bezowego? za szybko jechal ;) ) WRX (STI ? ) na 11go Listopada kolo mojej firmy

 

niebieska imprezke na parkingu pod M1 ok 11:30

 

druga tez niebieska pod Centralem na Pilsudskiego ok 15:00 (a moze to ta sama :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...