Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gr1zly, baaaardzo smieszne. A na dodatek chwile wczesniej bym umarł tez z Twojego powodu, bo myslalem, ze Beemke kupuje! I to na dodatek kombi! ;D

 

sory ale miales sluchawki na glowie wiec jakbym zaczol wolac to bys sie nie odwrocil wiec musialem zatrabic :mrgreen: , a z ta bemka to jaja bo dalej telefonu nie dostalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy (GD 3553G) widzianego dzis w okolicach godziny 8.30 rano w okolicach ulicy górnej w Gdańśku:)

 

Jeszcze mi powiedz, że gdzieś tam mieszkasz w okolicy, to już się w ogóle poskładam ze śmiechu. Nie dość, że Niumen mieszka u mnie w klatce 7pięter niżej i dopiero jakiś miesiąc temu zakumaliśmy, że to my forumowicze-to może jeszcze Młody do kolekcji 200m dalej, co?? :grin: Ilu ludków z forum jeszcze tu mieszka w moim bloku lub obok i jeszcze o sobie nie wiemy?? :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

 

Nie, ja tam tylko raz dziennie przechodze jak wysiadam z busa niedaleko i piechotka sune na tramwaj zeby na uczelnie sie dostac:) a mieszkam tak w ogole na ujescisku, tak badz nie badz kawalek od centrum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przesyłam jeszcze zaległe pozdrowienia dla kierowcy czarnego Evo , ktory mało mnie nie zrzucic ze slimaka na Rzymowskiego w sobote i dla Xbike, ktorego mimo wszystko udalo mi sie dogonic moim dyszlem aczkolwiek z wielkim trudem :) Kolega udawał, ze mnie nie widzi i cała na przód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rob scen, tylko przyjeżdżaj. Jack czeka

 

Od soboty nie pije alkoholu.

 

swiat schodzi na psy jak juz M5 kombi bedzie w sprzedazy

 

Mi sie podoba. Tak samo jak E63 kombi, czy S6/RS6 Avant :) Poza tym dwa modele wstecz juz bylo kilkaset sztuk. A poprzedni model M5 kombi nie wszedl do produkcji, ale kilka zrobili. W M GmbH kiedys takie mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego zaturbionego Forysia WE97777 "tasującego" dzisiaj na Al. Niepodległości>>>Puławskiej w okolicach godziny 12:00 oraz widzianego chwilkę później kierownika srebrnego zaturbionego Forysia '06, który oczekiwał na swoją kolejkę do auto myjni na Shellu przy Puławskiej.

Pozdrawiam również kierownika srebrnego WRX-a kombi śmigającegi dzisiaj ul. Zawiszy (Wola) około godziny 18:45.

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej dzisiejszej wycieczce do stolnicy pozdrowienia w kolejności napotkania:

Xbike, na grójeckiej przedpołudniową porą

Jako dzięki za strojenie

Całej załodze serwisu z Bajecznej za miłe przyjęcie, oglądnięcie i udostępnienie na chwilę kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej dzisiejszej wycieczce do stolnicy pozdrowienia w kolejności napotkania:

Xbike, na grójeckiej przedpołudniową porą

Jako dzięki za strojenie

Całej załodze serwisu z Bajecznej za miłe przyjęcie, oglądnięcie i udostępnienie na chwilę kanału :)

 

Ja również pozdrawiam,

 

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika slicznego niebieskiego GT (GD coś tam coś tam ;) ) widzianego na aleji Hallera w strone Brzeźna około godziny 15.15 :) bardzo ładniutki samochodzik :)

-następnie pozdrawiam właściciela srebrnego Forka N\A który stał przy alejach zwycięstwa

-oraz pozdrawiam właściciela czarnej Imprezki bez wiatraka widzianej przy szpitalu na rogu Hallera - Kliniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...