Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Krzyśka Hołowczyca z którym wymieniłem pozdrowionka ok.16.00 na skrzyżowaniu przy Wyszyńskiego ,który jechał swoją niebieską Subaryną :D

 

Ja go zawsze widuje w Forysiu.Raz widzialem go w Imprezie i jest to chyba najglosniejsze Subaru jakie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, fakt, ze Rondo Grzegorzeckie jest przy ul. Grzegorzeckiej ale! tak naprawde nazywa sie Rondo Kotlarskie i jest rowniez przy moscie Kotlarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, fakt, ze Rondo Grzegorzeckie jest przy ul. Grzegorzeckiej ale! tak naprawde nazywa sie Rondo Kotlarskie i jest rowniez przy moscie Kotlarskim.

 

ja tego skumać nie mogę i zapamiętać nazw ulic, więc składany GPS (mapa :twisted: ) w plecaku czasem gości, bo ważne by dotrzeć do celu 8) :mrgreen:

 

tak jestem z KRK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam impreze Kaczek(ładnej i zapyziałej) nie żebym się czepiał ale ledwo widać było z pod ilości ptasich odchodów co to za auto...wstyd...kaczki...wstyd

na szczęście wybrał się na myjnie więc zamszowóz będzie teraz błyszczał felami koloru musztardy :mrgreen::mrgreen:

pozdro dla kierownika srebrnego forysa który mnie chyba nie widział przy skręcie z Rzymowskiego w Łopuszańską :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy tzn. ja i kierownik jakub001... pozdrawiamy również

A do mnie po gadżety dojechać nie mogą!!! :mrgreen:

 

Dojedziemy napewno :oops: ... narazie to nie ma czasu bo sie jakub001 jutro poci na obronie :roll:

Acha no i sie kroi w niedługim czasie wycieczka do Poznania to sie zobaczymy :P pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla STI S.E z rejestracją BYK, widzianego w naszym skromnym Dębnie i którego musiałem zagadać i jakoś tak była jazda próbna :lol: Ku... te 310 konników jest strasznie wgniatające w fotel.

 

Ktoś do mnie ostatnio kiwał w Szczecinie z autka typu Berlingo lub coś takiego, Hiszpan to nie ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrwiaju Cossiego, ktory juz dluuuuuugi czas stoi nie ruszany przed Zakładem Janka

 

Dzięki!!!

 

Mimo, ze bez wlasciciela to duzo mi przyjemnosci sprawilo samo ogladanie.

 

To miłe. Chwilowo stan auta jest zbliżony do stanu właściciela jak nie lepszy....

 

 

Azrael : Co to za blow-off tam siedzi ?

 

Bailey Motorsport, a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Srebnego Forysia 2.5 xt (EWI ****), którego spotkałem wczoraj w Częstochowie około godz 17.

 

oraz....

 

Dla Kierowcy Tira spotkanego za Czętochową ( równiez wczoraj ) który wiózł 2 nowe imprezy i 4 forysie, co za widok... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...