Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam, [you] :mrgreen:

 

To Ciebie mijalem w sobote na Żołnierskiej? Odpozdrawiam

Gratuluje cierpliwosci! miales troche korka przez zamknietą Chełmżynńską

 

Co tu jest grane????

Na jakiej Żołnierskiej??? :shock:

W sobotę tyrałam 12 godzin w fabryce. :P

 

Ale pozdrowic Ciebie zawsze mogę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika STI bodajże, który stał na światłach Estrady/3 Maja w mościskach w niedzielę ok 20. Była szybka kiwka (zdaje sie że odwzajemniona - nie wiem nie zauważyłem bo szybko było:).

 

Potem jeszcze krótka wspólna jazda za pięknym coupe po trasie toruńskiej ok 21:20 w stronę centrum. też z kiwkami. Ogólnie jakoś obrodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kilka widzianych przez weekend Imprez :)

 

Czarny Hawk Eye rejestracja DJ widziana w piątek koło rynku we Wrocławiu

Niebieskie STi "anglik" spotkany wczoraj około 16 na Krakowskiej 2krotnie

Biały klasyk z numerami z niskich łąk latający mi wczoraj pod mieszkaniem :)

A no i srebrny WRX z naleśnikiem mijany wczoraj na Kościuszki popołódniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika białego Outbacka miniętego na drodze do Konstancina w czwartek. Sygnały świetlne poszły, w odpowiedzi - mryg długimi. Miło.

 

O masz! To aż tak wysokie to moje Legacy że wygląda jak Outback... Musze go na glebę położyć :wink:

 

Przy okazji pozdrowienia dla Legacy D sedan widzianego w weekend w Nieporęcie niedaleko plaży miejskiej nad Zalewem Zegrzyńskim. Była chęć wzajemnego pomachania, ale zabrakło nam odwagi (auta nie oświniaczone - byłem OBKiem żony). Dopiero w lusterku zobaczyłem że masz świniacza na klapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego WRX (STI ?) skręcającego w lewo w Raszynie z Krakowskiej dzisiaj ok. 8 (chyba obok Continentala). Mogłem tylko zatrąbić (co też zrobiłem :) ) bo jechałem prosto a zatrzymać się na lewym pasie żeby pomachać to jakoś tak nie bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy na nr NOXXXXX z blond kierownikiem, co kawałek sobie razem pojechaliśmy po Kondratowicza :)

 

Kierownika juz pozdrawialem tutaj, nie raz go widzialem pod PiP na tarcho, ba nawet raz konsumowal w knajpie, w ktorej pracuje, ale chyba tu nie zaglada :roll:

 

 

Pozdrowienia dla gendzia spotkanego w Kamionie :lol: Ale fart, nie?

 

Odpozdrwiam! Fart fart, jak zobaczylem tyl bialej wanny bylem niemal pewien, ze w tych rejonach to musisz byc Ty, w tym przypadku Wy :mrgreen::P

Szkoda ze skrecilsicie mylalem ze pogadamy jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego WRX (STI ?) skręcającego w lewo w Raszynie z Krakowskiej dzisiaj ok. 8 (chyba obok Continentala). Mogłem tylko zatrąbić (co też zrobiłem :) ) bo jechałem prosto a zatrzymać się na lewym pasie żeby pomachać to jakoś tak nie bardzo ;)

 

Słyszałem, że ktoś trąbił. Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika białego Outbacka miniętego na drodze do Konstancina w czwartek. Sygnały świetlne poszły, w odpowiedzi - mryg długimi. Miło.

 

O masz! To aż tak wysokie to moje Legacy że wygląda jak Outback... Musze go na glebę położyć :wink:

 

Qcze, na koła nie patrzyłem. W bieli na większy wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...