Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla niebieskiego STI hawk eye'a na blachach WN zaparkowanego dzisiaj na ul. Domaniewskiej (2. raz w tym tygodniu :) ) widziałem, że straż miejska kręciła się obok... mam nadzieje, że nie odholowali auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla napotkanego przed chwilą forka (MY06-MY07) przed chińczykiem na ogrodowej z józefosławiu 8)

jak czarny ze swinaczami na lusterkach to ja a za mna jechal ssrebnym gt KUBEUSZ

 

-- Cz cze 02, 2011 10:28 pm --

 

pozdrawiam niebieskiego gt ktory pojechal w kierunku oreznej kolo pizzy dagrasso w piasecznie o 22.20

 

-- Cz cze 02, 2011 10:29 pm --

 

Rob, wpadaj do watku mini spot piaseczno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla napotkanego przed chwilą forka (MY06-MY07) przed chińczykiem na ogrodowej z józefosławiu 8)

jak czarny ze swinaczami na lusterkach to ja a za mna jechal ssrebnym gt KUBEUSZ

 

czarny ze świnią i stał sobie grzecznie zaparkowany przed chińczykiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, który przeprowadził dla mnie profesjonalną prezentację swojego wydechu z dojazdem do klienta :D Miło było poznać i pogadać.

 

Pozdrawiam też dla kierownika i kierowniczki czarnego hawka kombi na blachach chyba R..... odmachanych w podziemnym parkingu w Leclerku na Ursynowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla pięknego niebieskiego Bloba STI dziś ok. 18:00 na Gagarina, przed Czerniakowską. Uśmiechałem się z białego roweru :-) Kask niebieski, ale jeszcze nieoświniaczony :-)

 

odpozdrawiam w imieniu żony....znowu.

Kiedy się ta przeprowadzka biura skończy i na reszcie się przesiądę z powrotem? :twisted:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego STI hawk eye'a na blachach WN zaparkowanego dzisiaj na ul. Domaniewskiej (2. raz w tym tygodniu :) ) widziałem, że straż miejska kręciła się obok... mam nadzieje, że nie odholowali auta...

 

odholowali,

szybkie info dla podobnych przypadkow, nie warto sie zglaszac po pojazd pomiedzy 16 a 20 najlepiej po 21. Minus tego rozwiazania, ze o tej godzinie dobrze miec wlasny komp z netem by zaplacic od razu i pokazac pdf z potwierdzeniem przelewu, inaczej czeka spacer na poczte glowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, który przeprowadził dla mnie profesjonalną prezentację swojego wydechu z dojazdem do klienta Miło było poznać i pogadać.

 

Odpozdrawiam serdecznie, również było miło poznać. :mrgreen:

Nasz klient, nasz Pan. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla napotkanego przed chwilą forka (MY06-MY07) przed chińczykiem na ogrodowej z józefosławiu 8)

jak czarny ze swinaczami na lusterkach to ja a za mna jechal ssrebnym gt KUBEUSZ

 

czarny ze świnią i stał sobie grzecznie zaparkowany przed chińczykiem :wink:

 

a to jeszcze jedliśmy chinola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Noooooo.... w końcu :D

Po czasowej przerwie technicznej, wróciliśmy do starych, dobrych zwyczajów :P

 

zdjcie205p.jpg

 

saracen44, łobuzie jeden, to ja Cię goniłam, a Ty nawet nie poczekałeś aż wysiądę :evil:

Za karę "niechcący" wjechałam troszku w Twój zderzak... wiesz jak to u mnie z parkowaniem.. szczególnie tyłem... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz dziękuje za pozdrowienia od forumowicza co był dziś u moich rodziców i kazał mnie pozdrowić :))) Do zobaczenia na Cargo w czwartek ;)

 

Pozdrawiam,

Już któryś raz szukałem magicznej forumowej budki z kwiatami - zawsze z braku czasu odpuszczałem. Tym razem wypatrzyłem świniacza między kwiatami :).

Cargo chętnie - w przyszłym tygodniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saracen44, łobuzie jeden, to ja Cię goniłam, a Ty nawet nie poczekałeś aż wysiądę :evil:

Za karę "niechcący" wjechałam troszku w Twój zderzak... wiesz jak to u mnie z parkowaniem.. szczególnie tyłem... :roll:

Miałem zawrócić do Ciebie ale doznałem w głowie projekcji na której dyrekcja spoziera srogim wzrokiem na mą skromną osobę, a było już 10 min po czasie :roll: :) Niektórzy nie mogą spać sobie od tak do 12 :twisted::twisted::P

Z tym zderzakiem to nie ma problemu :) zawsze chętnie przyjmę jakąś część w ramach rekompensaty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...