Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam wszystkich i wszędzie :D

 

Pogoda podła, myśli rozbiegana, trzeba je pozbierać. :roll:

Czy uświnione subaru to znak, że należy do pozdrawiających się z tego forum?

Czy pozdrawianie nieoświnionych ma jakiś cel. Oni nie wiedzą często o co chodzi?

Co z naklejkami na innych samochodach ( opel, vw itd.) To klubowicze, sympatycy? Subaraka łatwo usłyszeć i rozpoznać ( no większość, raczej starszych modeli :twisted: ) ale rozpraszać się pozdrawianiem kogoś kto trzyma telefon komórkowy w dostawczaku. Wiem, wiem wolny kraj , demokracja, tolerancja, ale jakie są wasze opinie na ten temat.

Motocykliści się pozdrawiają ( łatwo im się odróżnić od samochodów ), klub corrado też nieliczny i odmienny. Subaru kupują też zwykli ludzie, bez zajawki, którzy potem stoją na światłach i dłubią w nosie ( pozdrawiam kierownika z Forka 2.0D na Pławskiej/Odyńca ok. 14 )

Jak to mówią życie, życie jest nowelą ...

Co o tym myślicie :?:

 

Ps.

Ja się zapisałem, świnki naklejone, będę pozdrawiał, bo lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam generalnie Wszystkich. Jeśli stanę obok i jest możliwość - patrzę i się uśmiecham.

Może Ci, którzy nie mają zajawki, złapią ją? :-)

 

Też tak miałem, ale po kilku minach typu: " :shock: " lub " :roll: " od kierowców głównie nowych samochodów N/A (wliczając w to imprezy), darowałem sobie :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam drivera, ładnego czarnego hawk'a którego widziałem wczoraj na Kalwaryjskiej a dzisiaj na Kamieńskiego.

oraz siebie gdyż po miesięcznym postoju w garazu w końcu wyjechałem GTkiem (zrobiło sie sucho i bez soli :P ) 8) :mrgreen:

Odpozdrówka :shock: w ktorym miejscu dokladnie na kalwaryjskiej i na kaminskiego;>? Czarny sedan z naleśnikiem:>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam generalnie Wszystkich. Jeśli stanę obok i jest możliwość - patrzę i się uśmiecham.

Może Ci, którzy nie mają zajawki, złapią ją? :-)

 

Też tak miałem, ale po kilku minach typu: " :shock: " lub " :roll: " od kierowców głównie nowych samochodów N/A (wliczając w to imprezy), darowałem sobie :roll:.

 

Właśnie chyba po to są świniaczki ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam drivera, ładnego czarnego hawk'a którego widziałem wczoraj na Kalwaryjskiej a dzisiaj na Kamieńskiego.

oraz siebie gdyż po miesięcznym postoju w garazu w końcu wyjechałem GTkiem (zrobiło sie sucho i bez soli :P ) 8) :mrgreen:

Odpozdrówka :shock: w ktorym miejscu dokladnie na kalwaryjskiej i na kaminskiego;>? Czarny sedan z naleśnikiem:>?

 

 

kalwaryjska/matecznego oraz na kamieńskiego na wyskości castoramy/bp

czarny sedan ale z omletem :lol: nie z naleśnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...