Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, no to wszystko wskazuje na to, ze to ja... a wiec dziekuje :wink:

 

Pozdrowienia dla Niunika, ktory dosc wyraznie zwracal na siebie uwage, ale i tak go nie zauwazylem.... dopiero uslyszalem i zastanawiajac sie kto to byl ... (tych czarnych stiajow sie troche narodzilo) doszedlem do wniosku, ze to wlasnei on :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika beżowo-kremowego Outbacka (ALEX ?) widzianego na Matecznym ok. 22

Pewnie upalali mojego OBK w SIPie ...mam nadzieję,że z klientem :mrgreen:

 

Mnie się wydaje, że jest jeszcze jeden na wielickich numerach bardzo podobny do Twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie wrocic z nart :lol:

i twoje szczęście 8)

bylo okropnie caly czas slonce i niebieskie niebo i super warunki sniegowe :wink:

biedaku..normalnie musisz się udac na jakiś urlop :mrgreen:

jestem i zycze co by ci dobrze w zyciu bylo :D

dzięki..znaczy tego słońca..nieba..i śniegu jak już pojade poupalać boazerie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiania dla kierownika czarnego WRXa MY06 z dużym skrzydlem (STi) na rejestracji KTT....., który stal dziś na parkingu strzeżonym przy AE. Zajefajna ta nowa imprezka jest! Żal mi bylo odchodzić. Chcialoby sie patrzeć i patrzeć... :D

 

Pozdrowienia też dla kierownika niebieskiego kombiwara GT, z którym mijalem się też w pobliżu AE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla kierownika czarnego STi na (chyba srebrnych) felgach, sądząc po dohamowaniach chyba niezbyt często jeździ trasą most zwierzyniecki - tyniecka - ruczaj

 

To już wiem kto za mną jechał :mrgreen:

 

Dochamowania były bo się zastanawiał w którą uliczkę mam skręcić, jechałem tamtą drogą tylko trzy razy w życiu i to w dzień, więc nie byłem pewny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochamowania były bo się zastanawiał w którą uliczkę mam skręcić, jechałem tamtą drogą tylko trzy razy w życiu i to w dzień, więc nie byłem pewny :roll:

 

Hehe :) Piękna trasa, szczególnie jak jest pusta :) W takim razie pozdrawiam jeszcze mocniej i witam w moich rewirach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...