Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil novi,

pamiętam jak onegdaj jadąc moim OBK machałem z wielkim entuzjazmem do kierownika Forka, a on patrzył na mnie jak na kosmitę :shock: :shock:

jakież to przykre tym bardziej, że za wiele tego "u nas" nie jeździ :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiam Przemqa (chyba :oops: ) spotkanego dziś przy Pizzy Hut i RTV Euro AGD w centrum handlowym na Bemowie, ok 19:30.

 

Tak tak, byłem to ja - czemu się nie ujawniłeś tj. nie zrobiłeś 'coming out'u? :mrgreen:.

 

Odpozdrawiam w każdym razie serdecznie 8).

 

PS Moja stara chciała na pizzę iść, tośmy poszli 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla:

kierownika niebieskiej turbowanny SY **** mijanej w Siemianowicach Śląskiej około 13.

Kiwka wzajemna była :mrgreen:

 

Kierowniczkę Outbacka też pozdrawiam SK **** (jechałem przed, machałem, migałem... :neutral: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam widziane dzisiaj :twisted:

 

 

-impreza gt kombi biała my94-96 widziana w Zalesiu Dolnym około 15:00

-zaraz po niej impreze kombi tez my94-96 srebrną dosłownie pare samochodów dalej :mrgreen:

-impreze srebrna model ostatni przed lanosem, bez spojlera około 16 w Piasecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon napisał/a:

No i sie wydalo, ze nasz forumowy kawior zajada tez i jedzenie dla plebsu...

 

Może się tylko przyglądał z politowaniem...

:mrgreen:

 

Może to był placek z astrachańskim kawiorem... :cool: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dziś z Szakalem pozdrawiamy kierownika Subarki GT/Sti? w kolorze białej perełki z czarną bądź carbonową machą który kiwnął do Nas, a my nie zdążyliśmy odkiwać bo przymierzaliśmy się do manewru wyprzedania ciągnika siodłowego z przyczepą. No i trochę doginaliśmy :wink: :mrgreen:;) Czyżby forumowicz :oops: o godz. 14.43 przed Kielcami na trasie Busko - Kielce Oraz kierownika czerwoniutkiego Miśka EVO 7 lub 8, który kiwnął do nas o godz. 14.45 na tej samej trasie :smile: Nie spodziewaliśmy się tego :shock: :smile:

Oraz pozdrowienia dla niebieskiego GT oklejonego w Plejadach przy Statoilu w Gorlicach o 9.32 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla mstara dzis chwile przed 10ta na wyjezdzie/wjezdzie do/z Konstancina

 

Odpozdrawiam, choć za cholerę nie widziałem Twojej Srebrnej Strzały... :roll: Jechałeś z czy do Konstancina?

 

Korzystając z okazji czarnego outbacka z żółtymi świniami na zderzakach pozdrawiam. Około 17 w Konstancinie przy boisku Kosy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i mimo wszystko pozdrowienia dla kierowcy od ASO Subaru Michalczewski co sie nie chcial przywitac na Marynarskiej... Ale jak zauwazylem znaczek Subaru Impreza Diesel to mnie naszly jakies podejrzenia, ze to sie moze tak skonczyc... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dziś z Szakalem pozdrawiamy kierownika Subarki GT/Sti? w kolorze białej perełki z czarną bądź carbonową machą który kiwnął do Nas, a my nie zdążyliśmy odkiwać bo przymierzaliśmy się do manewru wyprzedania ciągnika siodłowego z przyczepą.

 

Może razem nie pedałujcie, jeden czasem niech odpoczywa... :roll: (będzie mógł wtedy odmachać) :mrgreen:

 

Piszą już o was w gazetach. :razz:

 

20010222wyborcza.th.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servus dla niebieskiego STI wlatującego do Łomianek dziś o 8:30. pomachaliśmy sobie :-)

I znowu dzień zaczął się pieknie, słonecznie i z bulgotem :-)

 

 

Pozdrowienia dla srebrnego WRX Bug eye kombi toczacego się przed tunelami na Prymasa Tysiąclecia około 9:00. Świnka była a ja ... szedłem pieszo więc kiwka wykluczona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...