Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No i oczywiście ekipę zielonego FordziaKa :D

 

(niestety nie znam nikogo z Was osobiście, dlatego głupio mi było tak poprostu podejsc i zagadac :oops: )

 

Starym przecież my nie gryziemy :D Sami swoi :D

 

A i jeszcze pozdrowienia dla ludków z niebieskiego GT kąąąbi na złotej feldze, oklejonego w bawrwy Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich licznie wczoraj spotkanych na oesach: Simon dzięki za tułaczkę od 8 rano, Fiat126 za podwózke na Cytadelę i z powrotem, Bartkowifi i jego lepszej Połowie również za transport z Bemowa na Karową, Szubaru,Bębna, Bzyka, Mikkiego, Moniqę, JackaD, MaćkaSubru i Agę, Czwartka, Anakinsky'ego, Tzd, Braciszka, Młodego, Kashmera, Harvestera, Hogiego i jego nalewkę, ZłegoMagillę i innych których być może pominęłam... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odpozdrawiam wszystkich spotkanych na Barbórce. Nie podejmuje sie wyliczania bo na pewno kogos pominę i bedzie skucha :mrgreen:

 

 

czy zwróciliście uwage jak pięknie wyglądały drogi w tym dniu :twisted: :wink: . Gdzie nie spojrzysz tam subarak lub evo :lol: . Było ich wiecej niz fabii i golfów razem wzietych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdro dla Simona i chodzącej reklamy Subaru-czyli Szubaru

 

odpozdrawiam :cool: szkoda ,że od rana nie mogłeś być .

 

[ Dodano: Pon Gru 07, 2009 11:07 am ]

Gdzie nie spojrzysz tam subarak lub evo . Było ich wiecej niz fabii i golfów razem wzietych

 

masz rację piękny widok :mrgreen:

 

Sprzedam w cenie zakupu karnet na BARBÓRKĘ na trybune ŻÓŁTĄ

 

to na 2010 r już są :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, dzieki za pozdro, złozone na mojej szybie wczoraj w GM, na srebrnym Legacy.

No chyba do wiosny nie umyję samochodu, albo chociaż szyby, a moze wogóle ją wymontuję i kiedyś sprzedam z Twoim autografem za dużą kasę :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo! dla kierowcy oświnionego na klapieSTI blob-eye, którego mijaliśmy wczoraj po Karowej, gdy na ul. Bednarskiej prowadził dyskusję z panami policjantami :twisted:. Byłem nogami, ubrany w kurtkę zimową subaru i takąż czapkę.

 

 

również pozdrawiam tę załogę.

 

oraz wlasicicela STI zaparkowanego pod kosciołem przy karowej. Pieszo, ale kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Czerwonego sąsiada w STI który skręcał do EL 12 w Gliwicach około 16 i dla posiadacza ciemno szarego STI na blachach SBI ***** który śmigało koło 14 Bielską Obwodnicą a na dupce siedziała mu czarna Carrera S :)

 

[ Dodano: Pon Gru 07, 2009 4:50 pm ]

Jeszcze....czarny Legaś na Rybnickiej spotkany około 10 i Czarny Lanos STI zaparkowany na Tarnogórskiej w Gliwicach. Plaga Subaru dzisiaj jakaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- skrzyżowanie Wiśniowej/Ślężnej ok 13- zielony Sturbo z napisen SUBARU na masce (takim z literek)

miejsce godzina i opis zgadza się z moim autkiem z tym że to nie STurbo. Nie mniej jednak pozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette napisał/a:

the.wolf napisał/a:

chodzącej reklamy Subaru-czyli Szubaru

 

 

Razem z Bebnem byli w damskich rękawiczkach

 

 

vergette, to Ty masz męskie rekawiczki :mrgreen: , prawda beben :?:

 

Nie dość, że w damskich rękawiczkach to jeszcze w dziecięcej czapce - kupowałam taką w sekcji dziecięcej Sklepiku - nie pogrążaj się, bo jeszcze jakaś część garderoby niehomologowana na mężczyznę mi się przypomni :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, dzieki za pozdro, złozone na mojej szybie wczoraj w GM, na srebrnym Legacy.

No chyba do wiosny nie umyję samochodu, albo chociaż szyby, a moze wogóle ją wymontuję i kiedyś sprzedam z Twoim autografem za dużą kasę :wink:

Pozdrawiam

:mrgreen:;)

 

Biorę 10% :razz: Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...