Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla 3 imprez mijanych na ul. de Gaulla w Zabrzu przed 14-tą.Czarny hawk-eye (golas)jasno siwy hawk-eye z niską lotą , stara impreza w kombiku zielona i dwa forysie- jeden odkiwał :!:

Pozdrawiam obsługę salonu Subaru w Mikołowie (nowego Legasia jeszcze nie mają, początkiem pażdziernika ma być)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podro dla mstara, z którym nie zjadłem lunchu, bo serwisował samochód, ale za to telefonicznie umówiliśmy się, że w przyszłym roku kupujemy po Mustangu :mrgreen:

 

odpozdrawiam! trochę to trwało to nasze umawianie się na rybę...kiedy kończylismy rozmowę dojeżdżałem do siekierkowskiego. z nie-ASO to kawał drogi...

 

co do mustanga - zdrada! mieliśmy nie ujawniać, że Michael bierza cabtio 4.6 a ja shelby gt... Ciiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam! kiedy kończylismy rozmowę dojezdzalem do siekierkowskiego. z nie-ASO to kawał drogi...

 

well... trochę się rozgadaliśmy :mrgreen:

 

Ale Mustangi kupujemy, nie ma bata :) Trzeba odkładać pieniążki do świnki :mrgreen:

 

Ja bankowo. Jak nie za rok to za dwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tibhar_99 napisał/a:

* Pozdrowienia dla kierownicznik z doklejonym zadkiem,

:shock:

:mrgreen:

 

Prosze mi tu nic nie imputwac

glodnemu chleb na mysli :twisted:

fat-ass.jpg

 

 

tylko to

subaru-imreza-a.jpg

 

 

 

P.s. przy okazji pozdrawiam Rysia ktory zamiotl skrzyzowanie Domaniewskiej z Postepu o 11:00 w swoich "rajdowych szelkach" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mstar, pozdro dla obydwu Twoich wozów stojących przy ITI :mrgreen: Jak się jeździ dwoma autami na raz :?: :lol:

 

Kuba Goller wymyślił system. Biorę pierwsze auto - podjeżdżam 100 metrów. Następnie wracam pieszo po drugie. Wyprzedzam pierwsze o 100 metrów i od nowa... Niezłe :?: :cool:

 

 

W ten sposób dotarłem do domu ;)...

 

 

 

 

 

... po 4 godzinach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, miałem dzisiaj dwa bliskie spotkania. Dziadek Legaś na dwóch kolejnych światłach i piękna, czarna STi na stacji benzynowej (obiedwie sztuki bez trzody). I co? I ZERO jakiegokolwiek kontaktu. Ten z Legasia głowę uparcie odwróconą trzymał, ten z estiaja twardo patrzył wszędzie, tylko nie w stronę oświniaczonego Forka. Hmmm... że nie wszyscy jeżdżący kilkugwiazdkowcami wiedzą o tym forum, to zrozumiałe i oczywiste. Ale czy nie zaczyna być tak (jako, że wieeeelu nowych włascicieli Subaru się ostatnio narobiło), że stajemy się powoli takim swoistym rezerwatem?

:roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś

Pozdrowienia dla:

GT kombi kolor granatowy ktory myknął przy metrze wilanowska około 13.30 rozbudzając moją czujnośc.Trzody nie odnotowano

 

Srebrny GT również kombi, ZE ŚWINIAMI ul.Domaniewska godzina 14.20 kierownik gadał przez tel, i puszczał ludzi z osiedlowej uliczki dzieki temu zdołałam go dogonic i machalam przy swiatłach ale, kierownik byl zbyt zajety konczeniem rozmowy :lol::lol: ale łoś hihi machałam jak wsciekła :cool:

 

SPECJAL POZDRO 600 dla Przemqa, Siedze sobie spokojnie na Chmielnej, czytam WRC pije kawusie i słysze ze cos burczy burczyyyy, o! myślę sobie-chyba Subaru :) patrze a to kur.... Przemeq i auto całe w kwiatkach. Szok ze stresem mało sie nie udusiłam tą kawą,i szybko chwyciłam za telefon aby pogratulowac przyozdobienia, zadałeś szyku zioooom :twisted::twisted:

 

Dla czarnego zła też w okolicach Chmielnej jak zahamował wiedzialam, ze to On co pozniej zostało potwierdzone, pozdro Foreks.

 

Dla Srebrnego WRX? (widziany z daleka) okolice Chmielnej chyba bez świń,

 

Dla kierowniczki oswiniaczonej srebrnej GT obklejonej jeszcze dodatkowo w cos, i niebieskie pasy na masce, z daleka widzialam i wydawalo mi sie ze cos takiego widziałam, przy Świętokrzyskiej.

 

I dla nieoświniaczonego forka pozniej na pasach ktorego kierownik mi odmachał jak mu machnełam.

 

I dla Czarnej Imprezy LLU czy cos takiego w kazdym razie L na poczatku rejestracji było na bank,w korku w okolicach Świetokrzyskiej ok 18.40 chyba bez swiń za to przepięknie błyszczała, zrobila wrazenie na wiesniackich chłopcach w adidasach i bialych skarpetkach, do tego stopnia ze kazdy młodzieniec wyciagnąłtelefon i robil zdjecia, i filmy, poobserwowałam i posłuchałam jak sie podniecaja poczym spytałm "robi Impreza wrazenie co? "to rozdziawili paszcze i schowali telefony, a ja dalej czekalam spokojnie na autobus :lol:

 

I wogole pozdro dla wszystkich, lubie tak czasem zgubic samochod i połazic po Warszawie. I wogole dzien dzis ładny był :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebrny GT również kombi, ZE ŚWINIAMI ul.Domaniewska godzina 14.20 kierownik gadał przez tel, i puszczał ludzi z osiedlowej uliczki dzieki temu zdołałam go dogonic i machalam przy swiatłach ale, kierownik byl zbyt zajety konczeniem rozmowy :lol: :lol: ale łoś hihi machałam jak wsciekła :cool:

 

Sam nie wiem czy się przyznawać czy nie...

Niestety wychodzi na to że to ja.

W samoobronie mam dwa argumenty:

- nie spodziewałem się ataku od strony chodnika

- wykonałem taki nibyruch ręką, żeby w razie czego można to było odebrać jako machnięcie lub dłubnięcie w nosie :-)

W każdym razie jestem łosiem i obiecuje się poprawić następnym razem.

 

Odpozdrawiam

goory

 

[ Dodano: Sob Wrz 26, 2009 8:07 pm ]

Pozdowienia dla wolnossacego Imprezy GC w roznych naklejkach ale w gaszczu swinia na zwierciadle tez byla. Chwile temu 12:30 Szkola Podstawowa na Nugat.

Z wygladu podobny do Czwartka ? :smile:

 

to on :-)

Chłopak jak raz na pół roku jakiegoś starego subaraka nie kupi to nie swój jakiś jest.

A naklejki po Orlenie jeszcze nie zdjęte.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...