Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli przez przypadek znajdziecie obrączkę w swoim aucie, to jest to moja ślubna.

 

Jako, poszukam rano. Jeśli znajdę dam znać! A szczególnie gdzie mam patrzeć? Komora silnika czy kabina?

mstar

 

PS

Cholera, co Wy panowie te obrączki tak gubicie? Ostatnio w Łebie kolega na dokumentacji zapodział nowiutki złoty krążek w nadmorskim piachu (2 tygodnie od ślubu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez przypadek znajdziecie obrączkę w swoim aucie, to jest to moja ślubna.

 

Jako, poszukam rano. Jeśli znajdę dam znać! A szczególnie gdzie mam patrzeć? Komora silnika czy kabina?

mstar

 

PS

Cholera, co Wy panowie te obrączki tak gubicie? Ostatnio w Łebie kolega na dokumentacji zapodział nowiutki złoty krążek w nadmorskim piachu (2 tygodnie od ślubu)...

 

mstar wyobraziłem sobie jak przeszukujesz komorę silnika :mrgreen: , w kabinie poszukaj, ale marne szanse.

Moja prawie dziesięć lat ze mną wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mstar wyobraziłem sobie jak przeszukujesz komorę silnika :mrgreen: , w kabinie poszukaj, ale marne szanse.

Moja prawie dziesięć lat ze mną wytrzymała.

 

to i następne 10 da radę :mrgreen:

 

mnie 16 października minęło 10 lat ... z jedną obrączką :roll:

 

szukam już, szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, co Wy panowie te obrączki tak gubicie? Ostatnio w Łebie kolega na dokumentacji zapodział nowiutki złoty krążek w nadmorskim piachu (2 tygodnie od ślubu)...

 

Przebijam - ja zgubiłem następnego dnia. Tzn utopiła się podczas kąpieli w jeziorze. Całe szczęście udało się znaleźć najpierw panią płetwonurek a później przy jej pomocy obrączkę... Było groźnie, jakoś nie spotkałem się ze zrozumieniem w rodzinie :mrgreen:

 

Jako, jeśli mi się znalazła w takich okolicznościach, to Tobie na pewno musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoz to zaparkowal w zadku jakiejs toyoty(?) na Powsinskiej kolo 19.45? jak wracalem o 21.30 to dopiero gumisie sie zjawili, kondolencje dla kolegi (- zanki) :cry: mam nadzieje ze szkody nieznaczne

 

niebieska impreza WW >=2003r (?), też widziałem. koło 22 jeszcze stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebijam - ja zgubiłem następnego dnia. Tzn utopiła się podczas kąpieli w jeziorze. Całe szczęście udało się znaleźć najpierw panią płetwonurek a później przy jej pomocy obrączkę... Było groźnie, jakoś nie spotkałem się ze zrozumieniem w rodzinie :mrgreen:

 

Pokaż zdjęcie pani płetwonurek. :razz:

:mrgreen:

 

Pozdro dla kierownika niebieskiego bug-eye z tłumikiem a'la MarioF :wink: , z którym dziś kiwnąłem się w korku na Poleczki koło 18.00. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forestera 2.0XT w dwóch kolorach z przewagą niebieskiego, spotkanego dziś ok. 10.40 na Wisłostradzie, jadącego w kierunku północnym, zapewne na wymianę opon na zimówki - sądząc po zawartości bagażnika :smile:

 

Ja poruszałem się nieoświniaczonym srebrnym Forkiem XT i zostałem w tyle :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoz to zaparkowal w zadku jakiejs toyoty(?) na Powsinskiej kolo 19.45? jak wracalem o 21.30 to dopiero gumisie sie zjawili, kondolencje dla kolegi (- zanki) :cry: mam nadzieje ze szkody nieznaczne

 

niebieska impreza WW >=2003r (?), też widziałem. koło 22 jeszcze stali.

 

No właśnie to samo miałem napisać.

 

Strasznie długo tam stali po tej stłuczce.

 

 

Świniaki chyba widziałem na lusterkach więc - kto to ? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nazbierało się dzisiaj rano, to dawaj żaru pajechali :mrgreen:

 

pozdrawiam:

 

- kierownika czarnego wrx, na barcickiej, i al zjednoczenia (somsiad ?)

- kierownika zielonego gt (usa) zaparkowanego na przeciwko Herley&Davidson

- kierownika czerwonej turbowanny zaparkowanej na stacji BP na al. jerozolimskich

- kierownika czarnego wrx (sti ?) wyjezdzajacego z mineralnej (ja akurat tam wjezdzalem i nie zdazylem odmachac)

- kierowniczke imprezy kombi niezaturbionej zaparkowanej na -2 w metropolitanie

- kierownika forka oswiniaczonego tamze

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...