Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry temat ale to kogos z forum?

 

Piękny egzemplarz

 

Obrazek Obrazek Obrazek

 

hmm...

Wołomińska z trzodą na lusterku :idea:

Jeszcze tej nie widziałem u siebie :wink:

Również pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla załogi czarnego STI na KR xxxxx, spotkanego wczoraj około 19:00 na Górczewskiej w dość nietypowych okolicznościach: najpierw wskoczyłem na jego pas, tuż przed niego, bo przede mną pan zdecydował się skręcić w prawo, po czym trafiliśmy na korek, ja zahamowałem, a kierowca imprezy o mało nie zrobił mi z tyłka garażu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki z Rajdu dolnośląskiego dla:

- granatowego GTka stojącego ze mną ryjek w ryjek na OS 15

- czarnego Sti mijanego po drodze w Starym Wielisławiu (dojazdówka do OS)

- rajdowego legasia, którego puściłem na mostku za przejazdem w Starym Wielisławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no ładnie, kolejne oświniaczone VTS ;)

 

słuchaj 106R na świniaczach już dobry ponad rok śmiga, po mniej lub bardziej amatorskich imprezach, to nadszedł czas i na vts :) DNL, jaki motor masz w tym vts? 16v czy 8v? My mamy z Jędrulą 16v i powiem ci, że jest bardzo sympatycznie.

 

przy okazji: pozdro dla kolegi z zielonego świńskiego forka ZSZ...... na bp puławska wczoraj wieczorem, pozdro dla białego GT KR...... koło Reala ww wtorek popołudniem

pozdro dla srebrnego blob-eye zaparkowanego non stop przy pętli ursynów chyba południowy (przy dołku) i pozdro dla mojego brata, co przejął białasa dzisiaj.

P.S. wskazuje na to, że we czwartek wybiorę się do bukowiny na parę dni. Może ktoś z zakopiańskich rejonów się ujawni. jakiś spot, upalanie i litr lub więcej do ogarnięcia.

PZDR.

Grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam drivera Legasia, czytającego to forum, z którym zamieniliśmy słowo pod Realem przy Jana Pawła w piątek.

W tym samym miejscu i czasie, gdy parkowałem, mijała mnie srebrna impreza sti na świętokrzyskich numerach. Było błyskanie światłami i kiwka - pozdrawiam.

 

Zaległe pozdrowienia dla właściciela niebieskiego sti-aja mocno pooklejanego, z którym z błyskaniem i machaniem mijaliśmy się kilka dni temu na przejeździe kolejowym przy Sanitariuszek w Łodzi (wjazd od strony Pabianic). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia (?) dla kierowcy białej Imprezy old-age startującej ostro spod światel na Bora Komorowskiego jakieś dwie noce temu. Stałem z naprzeciwka i pomachałem przez szybę, ale odpowiedź była tylko taka: :| :roll:

 

Niech mi ktoś powie, że tylko kierowcy innych modeli są nieuświadomieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wszystkich widzianych w tym tygodniu w Zakopcu, a w szczególności dla:

 

- kierowcy GT'ka kombi widzianego o godzinie 11:25 4-go w niedzielę w okolicy Nosala. Blaty lokalne- KTT 29.. (świniacz na lusterku był)

 

- kierowcy niebieskiego STi (blob eye/ hawkeye?) oklejonego żółtymi wzorami Subaru i z jakimś numerem startowym na drzwiach - widziany 5-go ok godz. 17-ej na ulicy Nowotarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, jaki motor masz w tym vts? 16v czy 8v? My mamy z Jędrulą 16v i powiem ci, że jest bardzo sympatycznie.

 

u mnie połowa mniej zaworów, ale i tak fajnie lata;)

 

Harvester napisał/a:

filester napisał/a:

 

A skąd wiesz, że to był 2002 a nie np 2001 albo 2003 :?: :mrgreen:

Phi... DNL rozpoznaje kolory po dźwięku wydechu :razz: :lol: :lol:

 

 

...i spalin zapachu :wink:

 

 

nic dodać już nie mogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...