Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PRIMAR, znaczy że TJ miał dzwona z twoją ścianą ??

ale żeby od razu ze to piękny widok :twisted:

 

[ Dodano: Sro Lip 01, 2009 10:49 am ]

Pozdro dla DNLa spotkanego na Bajecznej u Zbyszka. :cool:

aaaa senkju ;) odpozdrawiam.

jakby ktoś chciał małego spota na Bajcznej zrobić, to jutro o 14 będę ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam marro i jego niezwykle uroczą Drugą Połowę, którzy mnie zaatakowali znienacka (co to jest "nienacek"? ), jak sobie spokojnie czytałem książkę siedząc na ławeczce na Bielanach. Udawałem kulturalnego .

 

i kontynuując kulturalną rozmowę, odpozdrawiamy serdecznie, marro i Druga Połowa :mrgreen:

(ale to fajny widok był :mrgreen: siedzi sobie taki kawior w garniaku na ławeczce, i pewnie tylko looka jakby tu jakąś małolatę wyrwać - no przynajmniej ja bym tak robił, a jak wiemy sądzi się po sobie :mrgreen: :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że ten cały temat związany z pozdrowieniami, to jest matrix jakiś i jedna wielka ściema :wink: . Ja osobiście, nigdy nie widziałem, żadnego oświniaczonego Subarka , oprócz mojego Forysia :!: Jeśli zaś chodzi o kontakty z kierowcami Subaru, to jeden obtrąbił mnie, a z jednym rzeczywiście do siebie machamy, z racji posiadania identycznych, no takich niebieskich Foresterów 2.0 XT. Reasumując mam wrażenie, iż te 509 stron z postami o pozdrowieniach, to fiction bez science, :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione pozdro dla dwóch subaraków spotkanych w Czwartek na stacji BP w Łomży:

 

20090701-ges28kdkg6sai9y5t9jwr6bdda.preview.jpg

 

I oczywiście spotkanych tamże forumowiczów i forumowiczę(?) - miło było poznać :mrgreen:

Dzięki za wspólną podróż w stronę Pisza, szkoda, że w Kolnie musiałem się odłączyć.. :roll:

 

 

Oraz dla subaraka i właściciela jego spotkanego na parkingu przy starcie OS Danowo :mrgreen:

 

20090701-nd8w3dgu9t5s2bmx6kjch8nbq1.preview.jpg

 

I mój subarak w tle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegolne pozdrowienia dla Agi i Vergette za sobotnia podroz. Dawno sie tak dobrze nie bawilem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

He he, nie często absolutorium wypada tego samego dnia, co podróż na Rajd Polski :mrgreen::mrgreen::mrgreen: trzeba było uczcić :twisted::twisted::twisted:

 

 

 

pozdro dla vergette, która śmignęła mi KEN-em wczoraj pod wieczór aż mi piana z piwa wyparowała :grin:

 

Odpozdrawiam serdecznie... jakbyś jechał na boso z mokrymi paznokciami to byś wiedział, że najwygodniej wciska się tylko gaz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc i mam nadzieje że jak będę u nas to sie ustawimy na jakiś spot w nocy na Kiczycach

Wiesz coś więcej o mnie :?: bo mieszkałem tam jakiś czas (6-lat) :!: .O naszych spotach możesz się dowiedzieć na tej stronie http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=869854#869854

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla JackaD, ktory zostawil woz w (6-2)Turbo w M[edit]e i sie nic nie pochwalil

 

Ło matko ale szpieg mnie wyłuskał :wink: :mrgreen: odpozdrawiam oczywiście :mrgreen:

 

I jednocześnie pozdro dla Anakinskiego spotkanego tamże :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednocześnie pozdro dla Anakinskiego spotkanego tamże :cool:

 

Anakinsky sprzątnął mi dzisiaj sprzed nosa red stuffy w tamtym zakazanym miejscu :mad: :mad: :mrgreen: i mam zielone stuffy :wink:

 

JacekD, a Twoje autko widziałam dzisiaj we wstydliwej odsłonie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakinsky sprzątnął mi dzisiaj sprzed nosa red stuffy w tamtym zakazanym miejscu i mam zielone stuffy
kto rano wstaje... :wink:
I jednocześnie pozdro dla Anakinskiego spotkanego tamże
ano i odpozdrawiam Jacku!

 

I pozdrawiam kierownika czarnego Forka, który mnie wczoraj trąbiąco obkiwał na rondzie Rzymowskiego/Wołoska ok. 18.00 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...