Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałem prawie pozdrowić kierowniczkę niebieskiej SI RX z "płaską" lotką na SBIxxxxx którą dzisiaj mijałem na Andersa w BB ale pomimo moich wymownych sygnałów wzrokowych :roll: nie zareagowała ani troszkę, powiedziałbym wręcz że mnie zignorowała.

A jeszcze jakby było mało, później chcąc jej zaprezentować świniacza na szybie z tyłu, wystraszyłem się nie na żarty jak mi przy 120 zaczęło tak bić na kierownicy że myślałem że mi koło odpada. Nie odpadło na szczęście i okazało się że nadkola były tak zapchane po ostatnim lodowym spocie że aż coś chwyciło na wachaczu.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 120 zaczęło tak bić na kierownicy że myślałem że mi koło odpada. Nie odpadło na szczęście i okazało się że nadkola były tak zapchane po ostatnim lodowym spocie że aż coś chwyciło na wachaczu.

Hehe, mi przy 40 biły koła zapchane śniegiem jak jechaliśmy ze spota :mrgreen:

 

MeanDream, to była czerwona Imprezka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla poniedziałkowych upalaczy na Jodłowniku :)

 

No i jeszcze dla granatowego Forysia 2,0XT PO XXXXX widzianego bodajze 2 lub 3 stycznia w Srebrnej Gorze -tuz obok przełęczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Harvester Team"
:mrgreen::mrgreen: Coraz bardziej mi się to podoba :mrgreen: Simon1 chciał mnie kluczem za to lać :mrgreen:

 

Pozdro dla Xbike'a z któym uciąłem sobie krótką pogawędkę na światłach z pół godziny temu :wink:

 

Pozdro dla Aharke z którym kilowaliśmy wszystko co na Puławskiej się toczyło.

 

Pozdro dla wszystkich z "Harvester team", upalających na Imoli :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ja przeszkadzałem w jeździe innym. To moja pierwsza zima tym samochodem i na razie słabo się lata. Ale dzięki :)

Przyczepności trochę było...

ja bym tego nie nazwał słabym lataniem bo się tam ostro wyróżniałeś :wink: POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi przy 40 biły koła zapchane śniegiem jak jechaliśmy ze spota :mrgreen:

Ja juz 3 razy skrobalem snieg i lod (2 razy z srubokretem w rece) z wnetrza felg i wciaz mi bije powyzej 90kmph. Sam juz nie wiem, czy aby gdzies sie nie spotkalem z kraweznikiem, ale nie bardzo pamietam. Moze to oranie trawnika? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...