Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Moniqi widzianej dziś jak pomykała Hansem ulicą Piłsudskiego, szkoda, że dach miał naciągnięty :D koło godziny 10.00

 

kropek..to prosze sie dołączyć do tańców szamańskich odganiających deszcz..sie normalnie lansowac nie moge.. 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sąsiada pożyczę - ma doga arlekina - w zasadzie to już krowa a nie pies, ale może do legaca wejdzie :)

Tu się z tobą nie zgodzę. Też mam doga i bardzie adekwatne jest porównanie do osła :mrgreen:

Mi się wydawało że do Legacy nie wejdzie i kupiłem Forysia (wyższy bagażnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika czerwonej SI Kombi KR 5***** widzianej na al. 29-listopada zaraz przy cmentarzu, niestety kierownik był tak pochłonięty jazdą, ze nawet nie zerknął na pas obok.

 

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego WRX'a trzymającego mocno kierownicę w pozycji "13:50" widzianego na ul. Kapelanka - możliwe, ze mnie widział, ale odmachać nie zdążył (chyba, ze nie chciał)

 

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy o fajnym numerze KR ***1H (albo K) widzinego przez moją żonę gdzieś na ul. Piłsudzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela Czernego STI stojącego wczaraj przed "Tam Tam"em :-) (Fajne miejsce) oraz pana w Forysiu który pomogł mi sie włączyć do ruchu na Szpitalnej :-) i Mocno skoncentrowanego :wink: właściciela nowego Legasia widzianego na Fieldorfa jak skręcał z Wału Miedzeszyńskiego.

 

Pozdrawiam "nie widzianą" resztę Forumowiczów :D

Sowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Moniqi ktora przed KSW zaparkowala ok 17.50 dosc lansersko Hansa.... wszyscy prostopadle do kraweznika a Hans rownolegle :lol::lol:

 

nie lansersko tylko w biegu..tam jest cienko z miejscami..a dziekanat do 18.00.

 

w tym miejscu chce podziekowac najwspanialszej pani z Dziekanatu..Pani Ani..(tez zakrcona na punkcie aut) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tam jest cienko z miejscami..

No, ja się nie dziwię, że cienko, jak niektórzy stają w poprzek... :twisted:

 

Pozdrawiam wesołą załogę uturbionego Foresia w kolorze srebrnym, a szczególnie kierownika, który poczuł się dotkniety faktem, że go ktoś wyprzedza czymś małym... i który usiłował gonić czerwonego Sunny dzisiaj późnym popołudniem koło Buska-Zdroju! :lol:

Bez kompleksów kolego, precz samobójcze myśli - na szczęście to nie był wolnossący diesel... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ze chcialas zeby przez gosniki na cala uczelnie nadali :" Kierowca(niczka) golfa cabrio o numerach LPU..... proszony(a) jest o niezwloczne przestawienie samochodu zaparkowanego w niedozwolonym miejscu " :lol: i wszyscy by Hansa wtedy widzieli - taki MEGA lans :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tam jest cienko z miejscami..

No, ja się nie dziwię, że cienko, jak niektórzy stają w poprzek... :twisted:

... :lol:

 

spoko..w poprzek..ale na drodze ewakuacyjnej :lol::lol::lol:

 

Aaaa, to przepraszam. Jak tak - to nie ma problemu... :wink:

Ot, świadomy kierowca-europejczyk: nie zajął miejsca dla inwalidy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dl akierowcy srebrnego Legacy Kombi II (taki sam jak mój :) na czarnych tablicach rejestracyjnych widzianego na al 29-listopada skręcającego w tą nową ulicę (jak ona się nazywa? Wita Stwosza?) co do rakowickiej idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- czarnego EVO VIII, ktore stalo dzisiaj na parkingu na Kościuszki przy Collegium Altum,

- niebieskiego STi bug-eye, ktore stalo za mna wczoraj na swiatlach na skrzyzowaniu Grunwaldzkiej i Matejki,

- zielonego Forysia, ktory smigal przed chwila Grunwaldzka przy pasazu "222"

i dla zlotego Forysia, ktory od jakiegos czasu sie pojawia na moim osiedlu oraz jest widywany przeze mnie dosc regularnie w okolicach ronda Przybyszewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...