Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pana w Q7, który niemalże zalał mi silnik falą, którą zrobił.

 

Wyobrażasz sobie, jaki był szczęśliwy, że SUV, za który dał pierdylion złotych (plus VAT) i którym normalnie jeździ po mieście "po bułki", a na światłach dostaje w łeb od dowolnego hot-hatcha, wreszcie pokazał jakąś swoją przewagę? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażasz sobie, jaki był szczęśliwy, że SUV, za który dał pierdylion złotych (plus VAT) i którym normalnie jeździ po mieście "po bułki", a na światłach dostaje w łeb od dowolnego hot-hatcha, wreszcie pokazał jakąś swoją przewagę? :twisted:

 

Wyobrażam sobie :) Ale dlaczego kosztem innych ?? Tym bardziej studenta jadącego na egzamin (do którego uczył się przez 2 tygodniu) o niewielkich dochodach dla którego remont silnika oznacza sprzedanie samochodu. Przypuszczam, że jakbym łyknął coś z tej fali to zrobiłoby łubudu i na tym skończyłaby się jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 napisał/a:

pana w Q7, który niemalże zalał mi silnik falą, którą zrobił.

 

 

Wyobrażasz sobie, jaki był szczęśliwy, że SUV, za który dał pierdylion złotych (plus VAT) i którym normalnie jeździ po mieście "po bułki", a na światłach dostaje w łeb od dowolnego hot-hatcha, wreszcie pokazał jakąś swoją przewagę?

:twisted::twisted::twisted:

 

No i wkońcu czas i na moje pozdrowienia przyszedł :] Zaczynając po kolei :]

 

1. Niebieski STI 2008 z świnią na lusterku widziany na Puławskiej około 11 ;]

2. Niebieski STi też z świnią na lusterku skręcający z Puławskiej w lewo w kierunku Mysiadła.

3. Czarnego WRXa 2008 widzianego w Piasecznie około 19

4. Czarnego WRXa hawk eye widzianego na Puławskiej gnającego w kierunku centrum około 18-19. Tak to ja się tym passatem na moment zaczepiłem :P ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ondo, Pozdro dla Ciebie, bo chyba Cię widziałem kilka dni temu, z dwa razy (juz nie pamiętam gdzie dokładnie sie mijaliśmy) pozdro również dla tej czerwonej imprezy kombi o której Ty piszesz, również nie jednokrotnie gdzieś mi już przemknęła przed oczami :twisted:

Mnie raczej nie rozpoznasz nawet gdybyśmy sie mijali, choć przemieszczam sie autem rzucającym się w oczy... czerwona Toyota oklejona napisami Coca-Cola (ale takich jest kilkanaście)

Dziennie kręcę się ciągle po Gliwicach, to tu, to tam... więc jak dostrzeżesz ze jakiś gość z takiego, to pojazdu będzie mrugał machał, puszczał znaki dymne itd. hehe... to będę ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks[/b]":2dplhbr0]serdecznosci dla niebieskiej Imprezy MY06' machajacej w Nd wieczor pod estakada pod Galeria Mokotow

 

jeśli ok. 19.30 to pewnie byłam ja... pozdrawiam...

 

No ładnie, a 18-sta, trąbiłem, a ty ...? zagubiona na środkowym pasie... , te antyki, dopiero jak skilujesz zwracają uwagę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosc dla STI MY06 PK XXXX wczoraj o poranku rog Grzybowska/Marszalkowska. to chyba nic dziwnego, ze ociekajacy od potu koles w krotkich galotach macha do auta z chodnika, ajt? :mrgreen: oraz przed chwila na Trasie Lazienkowskiej identyczne STI WT XXXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, o tym PK xxxxx było tu już naście razy - parkuje pod Raddissonem

nascie razy pisalem Watsonie, ze jak sie bardziej wychyle z okna, to widze zatoczke pod Radissonem, na poczatku ktorej to auto parkuje /jakies 100m od mojego parkingu/- nie przypominaj nam tylko po raz nasty, skad ten pomysl zaczerpnal :twisted: pod Pl. Teatralnym najczesciej stoi pod moim faworytem Szlaforkiem.

czy na temat WT XXXX tez Watsonie uraczysz nas tez jakimis rewelacjami? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...