Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika niebieskiego STI MY06-07 ze śniniakiem na parapecie WB68....? widzianego jakas godzine temu na Banacha

 

To ja, to ja! :D

 

Pozdrawiam 8).

 

Przy okazji pozdrowienia dla znanego z innych forów zawodnika keepsake, z którym ucięliśmy sobie pogawędkę na Wołoskiej - również w sobotę, tylko kilka godzin wcześniej (jechałem tam, skąd wracając zostałem przyuważony przez zamera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Moni M, widzianej jakieś pół godziny temu na Wierzbięcicach :wink:

Ładne to Twoje kombi :smile:

 

...a dziekuje :mrgreen: (nareszcie ktos mnie zauwazyl :razz: ) ... a gdzie Ty byles, ze ja Cie nie widzialam?? :wink:

 

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 10:35 pm ]

Ładne to Twoje kombi :smile:

A Ona chce sprzedać :sad:

 

...nie chce, tylko musi :mrgreen: dwoma naraz jezdzic nie moge, wiec to letko gorsze (czytaj: starsze) musi isc do zyda... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilL napisał/a:

Pozdrowienia dla Moni M, widzianej jakieś pół godziny temu na Wierzbięcicach :wink:

Ładne to Twoje kombi :smile:

 

 

...a dziekuje :mrgreen: (nareszcie ktos mnie zauwazyl :razz: ) ... a gdzie Ty byles, ze ja Cie nie widzialam?? :wink:

 

szedłem akurat ze sklepu do ojca do pracy i jadłem pączka :wink: :razz:

zresztą pewnie w tych ciemnych okularach byś mnie nie zauważyła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych wczoraj na SLASKU:

- kierownika Turbowanny w kolorze rudym (?) SR ..., ktory mnie objechal kolo 8.00 na A4 tuz przed Katowicami

-kierownikow Nowego STI i Evo9 z nie-ASO kolo 11.30 ( spozywalem lunch w milej knajpce w Siemianowicach )

-Cala Zaloge MG Motorsport. P.S. Wydech spisuje sie swietnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika WRX MY 06-07 - kolor kawa z mlekiem - tak w proporcji pol na pol - z lekka przewaga mleka :wink: rej. EL ###### widzianego ok. 8.45 na Marszalkowskiej w okolicach MDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą pewnie w tych ciemnych okularach byś mnie nie zauważyła :mrgreen:

Pełna inwigilacja :mrgreen:

 

...okulary pozwalaja mi chowac sie przed wszedobylskimi spojrzeniami gimofa :razz: :lol: pozdrawiam Cie gimof :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

...wrocilam dzisiaj z Warszawki i jedyna impreza jaka widzialam - widzialam w Sochaczewie :mrgreen: poza tym musze napisac, ze Wasze korki to masakra... i juz sie nie dziwie, ze tyle subarakow co dzien wymieniacie do pozdrowien... wyszukiwanie szesciu gwiazdek to chyba najciekawsze zajecie w korkach :wink:

za Sochaczewem mijalam sie z jednym srebrnym legasiem, ale za szybko bylo na kiwki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki o 5% mniejsze niz zwykle

 

Nie nie - jest dużo lepiej.

 

Pozdro dla kierowcy STI WB xxxxx, którego widziałem dziś około 9:30 na Wolskiej. Skręcał w Karolkową.

 

I zaległe pozdrowienia z wczoraj dla MaćkaSubru, którego spotkałem wracając z ASO A. Koper (wymieniałem element tapicerki; z silnikiem wszystko w porządku :mrgreen:), no i oczywiście niezastąpioną załogę ASO A. Koper, w tym szczególne pozdrowienia dla Meli, z którą od wczoraj jesteśmy na "ty" :oops: :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...