Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

I przypomniało mi się że jeszcze widziałem coupe xibke'a

 

Proszę to sobie przeczytać na głos.

 

Nie wiem, czy ja bym się publicznie chwalił takim przeżyciem - czyjakolwiek by nie była...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MIKKIego ...

Dzięki, odpozdrawiam stealth'a :shock:

 

no niestety nie stealth chociaż szczególnie z rana na toruńskiej by się przydał :-)

 

poruszałem się autem na eF więc nawet nie próbowałem machać bo reakcja mogłaby być dziwna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, zaległe pozdro z piątku

 

Ano właśnie. Pozdrawiam serdecznie. Bez oldskulowej czapeczki a'la Public Enemy ledwo Cię poznałem :D.

 

jeden dealer jezdzi WRX, a drugi dealer jezdzi STI, zatem im serdecznosci zaslalem

 

Szef serwisu czy salonu to Piotor; jeździ STI, takim, jak mój (tylko, że gorszym :mrgreen:). Ten WRX to nieodżałowanego Pawła z serwisu DaWoj, którego - tak się mówi na mieście - wspomniany Piotor zaciągnął do Suzuki.

 

Ciekawe, co kierownictwo Suzuki na to, jak przyjeżdżają na wizytację :mrgreen:.

 

Shadoslaw Nasza Morda

 

No jak siwy w Oplu GT, to dyć musi być łon! :mrgreen:

 

Pozdrowiania dla Kudłatego, wiszę Ci trójaka

 

To ja Ci wiszę dobrego drinka za załatwienie sprawy 8).

 

Wielkie dzięki i pozdrawiam. Ten Twój WRX na białych felach z wywalonym środkiem jest po prostu piękny. Czuję, że za kilka lat mój STI może pójść tą samą ścieżką :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Juno, ktoremu postanowilem wyeksponowac tyl Evo na Pulawskiej przy Karczunkowskiej ok. godz. 17.

Odpozdrawiam :grin:.

Zauważyłem piękną czarną Ewcię (nie da się nie zauważyć).

Próbowałem kiwnąć - niestety kontaktu wzrokowego nie złapałem, ale widząc zamiar zmiany pasa kulturalnie (jak przystało na kierowcę jedynej słusznej marki :cool: ) zrobiłem miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten WRX to nieodżałowanego Pawła z serwisu DaWoj, którego - tak się mówi na mieście - wspomniany Piotor zaciągnął do Suzuki.

Fałsz :grin: Paweł jeszcze nie odbudował swojego WRX'a więc się nim nie pojawia.

WRX pozdrawiany przez foreks'a (przy okazji dziękuję) to mój były samochód. Teraz jeździ nim kolega zajmujący się kredytami w salonie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...