Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

strzleczka dla pieknego niebiskiego STi ktory pozdrowil mnie na Raclawickiej kolo 13.

Oraz jakies 5 min pozniej szaro-srebrnemu estiaju strojacemu obok mnie na swiatlach Banacha z Grojecka. Niestey ale nie odmachal... Popatrzyl tylko na mnie jak na jakiegos wariata... o co chodzi...??

PS. ...Ten ML nie wiedzial co robil i musimy mu wybaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego STI ( rejestracja WD *****) który miał okazje przelcieć za mną przelotówką od Legionowa przez Józefów do rond w Rembelszczyźnie :mrgreen: niby nie miałem szans... ale samochody z naprzeciwka mi troche pomogły :mrgreen: no cóż brak turbo robi swoje... :roll:

 

dzieki za pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzleczka dla pieknego niebiskiego STi ktory pozdrowil mnie na Raclawickiej kolo 13.

Oraz jakies 5 min pozniej szaro-srebrnemu estiaju strojacemu obok mnie na swiatlach Banacha z Grojecka. Niestey ale nie odmachal... Popatrzyl tylko na mnie jak na jakiegos wariata... o co chodzi...??

PS. ...Ten ML nie wiedzial co robil i musimy mu wybaczyc...

Wiesz, dziwie Ci sie. Z wytanionego WRX i to 06 machasz luksusowej limuzynie i sie dziwisz, ze ci nie odmachuje. No czlowieku!

W wiadomosciach podali: aresztowano Stoklose jadacego luksusowym Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 2 Imprezy w Garwolinie. Jedna to niebieska kombi wolnossąca, za którą jechałem przez całe miasto. Druga, zielona kombi, którą mijałem. Gość z zielonej chyba się trochę zdziwił, że mu ktoś macha, choć robiłem to juź drugi raz. Za pierwszym też się zdziwił.

 

Do kierowców Imprez:

ANTYK TO TEŻ SUBARU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 2 Imprezy w Garwolinie. Jedna to niebieska kombi wolnossąca, za którą jechałem przez całe miasto. Druga, zielona kombi, którą mijałem. Gość z zielonej chyba się trochę zdziwił, że mu ktoś macha, choć robiłem to juź drugi raz. Za pierwszym też się zdziwił.

 

Do kierowców Imprez:

ANTYK TO TEŻ SUBARU!!!

Ta zielona jest do sprzedania, to Gtek MY98 i pewnie jechał nią właściciel komisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zielona jest do sprzedania, to Gtek MY98 i pewnie jechał nią właściciel komisu...

 

Wiesz coś więcej o tym samochodzie? Mój wspólnik chce coś kupić. A ja właśnie wracałem z komisu (pewnie innego), bo byłem mu obczaić GTka, ale właśnie został sprzedany. A taki ładny był, srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...