Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla niebieskiego GT-eka spotkanego wczoraj na Tamce po 22 oraz dla sasiada Saint'a i jego niebieskiej strzaly zaparkowanej na Solcu

 

Również pozdro! Twoją maszynę słychać z kilometra :mrgreen: Trzeba się w ogóle w końcu na jakieś piwko umówić, po 13 maja czasu mam do oporu więc się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Dusia pozdrawiamy kierownika Rudej Turbo Wanny ale na blachach WT, ktory chyba zdziwil sie zblizajacymi sie xenonami ze az Skodzie z lewego pasa na Modlinskiej zjechal :wink:

a my po upewnieniu sie ze to nie adamusmax myknelismy w lewo w Konwaliowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Dusia pozdrawiamy kierownika Rudej Turbo Wanny ale na blachach WT, ktory chyba zdziwil sie zblizajacymi sie xenonami ze az Skodzie z lewego pasa na Modlinskiej zjechal :wink:

a my po upewnieniu sie ze to nie adamusmax myknelismy w lewo w Konwaliowa :wink:

 

jakis podszywacz jezdzi - na pewno nie godzien okreslenia jego auta mianem Rudej TurboWanny :mrgreen:

 

ja dzisiaj w auto wsiadlem dopiero przed 22 z powodow znanych rowniez innym forumowiczom :twisted::mrgreen:

 

a i pozdrawiam Jako z ktorym ucielismy sobie pogawedke wczoraj po poludniu przy Papierni w Konstancinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Dusia pozdrawiamy kierownika Rudej Turbo Wanny ale na blachach WT, ktory chyba zdziwil sie zblizajacymi sie xenonami ze az Skodzie z lewego pasa na Modlinskiej zjechal :wink:

a my po upewnieniu sie ze to nie adamusmax myknelismy w lewo w Konwaliowa :wink:

 

jakis podszywacz jezdzi - na pewno nie godzien okreslenia jego auta mianem Rudej TurboWanny :mrgreen:

 

ja dzisiaj w auto wsiadlem dopiero przed 22 z powodow znanych rowniez innym forumowiczom :twisted::mrgreen:

 

a i pozdrawiam Jako z ktorym ucielismy sobie pogawedke wczoraj po poludniu przy Papierni w Konstancinie ;)

 

Ja również pozdrawiam, temat kontrolera doładowania jeszcze do obgadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika tego STI:

Obrazek

zaparkowanego wczoraj wieczorem przed "Oberżą pod czerwonym wieprzem" na Żelaznej. :mrgreen:

Też pozdrawiam, dzisiaj na Marszałkowskiej go spotkałem.

 

BTW w Oberży pod czerwonym wieprzem dają najlepsze golonki w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla obklejonego swinkami i nie tylko wiekowego GT z szpachlowanych spoilerem i pociagnietymi czerwona bejca tylnymi swiatlami. Kiwka od czarnego paska 2.0 TDI z kamera na pokladzie, ktory Cie nekal na Pulawskiej od "kina moskwy" az do ul. karczunkowskiej. Co ja mam teraz zrobic z tym nagraniem? Moze Przemeq cos wymysli wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW w Oberży pod czerwonym wieprzem dają najlepsze golonki w Warszawie

 

Ostatnio knajpka bardzo miło mnie zaskoczyła. polecam barszcz przodownika pracy :) Po takiej porcji drugie już tylko na wynos :)

Nie próbowałem bo zawsze biorę tam golonkę z pieczonymi ziemniakami, które posypane są dodatkowo paprykę. I jedna kelnerka jest bardzo atrakcyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka od czarnego paska 2.0 TDI z kamera na pokladzie, ktory Cie nekal na Pulawskiej od "kina moskwy" az do ul. karczunkowskiej. Co ja mam teraz zrobic z tym nagraniem?

 

 

A nie byliscie moze czasem z TVN Turbo "Uwaga Pirat"... ;) ? Ja tez chce do telewizji :mrgreen: :grin:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...