Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax napisał/a:

a ja pozdrawiam Seb@, bergena i niumena z ktorymi pokrecilismy sie po sopocie

 

Pozdro, pozdro. Do następnego...

 

pzdr

Seb@

 

 

i znowu pozdrawiam niumena i Seb@ oraz dzisiaj poznanego Ninja z ktorymi spobie posiedzielismy w gdansku na starowce na ul. Dlugiej :mrgreen:

 

Długo do następnego nie czekaliśmy :twisted: Również pozdrawiam adamusmaxa :grin: no i ninje oraz of course SOMSIADA SebastianaZ1 :smile:

 

 

 

A przepraszam, zapomniałem. Wyjątkowo gorące pozdrowienia dla PŁOMYCZKA :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Kierownika zieloneg Legacy II Hubertus, chyba WI ... widzianego dzisiaj przy Pl. Bankowym około 07:40,

- Kierownika zielonego Ledacy II, chyba WJ ... widzianego dzisiaj około 12:30 na ul. Rakowieckiej/Puławskiej,

- Kierownika czarnego WRX FZ ... (antena CB na dachu :smile: ) widzianego około 13:30 Filtrowej,

- Kierownika GT (kolor chyba fioletowy - ciężko mi określić) WZ widzianego na stacji Statoil przy Połczyńskiej/Powstańców Śl. około 13:50,

- Kierownika niebieskiego STi WZ... spotkanego w serwisie wulkanizacyjnym Pneuhage przy Połczyńskiej,

- Kierownika srebrnego GT kombi spotkanego przeg godziną 18:00 na Rondzie Jazdy Polskiej,

- Kierownika niebieskiego STi WT.... chyba, spotkanego przy Rondzie Daszyńskiego około 18:00

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kierownika GT (kolor chyba fioletowy - ciężko mi określić) WZ widzianego na stacji Statoil przy Połczyńskiej/Powstańców Śl. około 13:50,

A to widziałam na Wolskiej o 14 ;) to w sumie chiba też mu macham.

 

Oraz temu mu, co codziennie go widzę pod moim domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam

 

niebieskie GT z duza lotka na blachach GD spotkane na ul niepodleglosci (chyba) w sopocie o 10tej rano

 

niebieskiego bug eye z lotka estiajowa na blachach WT spotkanego kolo mlawy

 

i niebieskiego STI 05 na blachach WN spotkanego na swiatowida na tarchominie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich których widziałem ostatnio...przedostatnio i dawno i tych których dopiero spotkam/zobaczę niedługo i w ogóle :cool: i oczywiście pozdrawiam serdecznie :evil: panów ze straży miejskiej którym ostatnio za bardzo podoba się wlepianie mi mandatów za parkowanie pod domem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...