Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

zaparkowanego dziś wieczorem pod stokiem narciarskim w Kasinie Wielkiej ...

Ale z Ciebie świnia...nawet nie zadzwoniłeś :)

Przy okazji pozdrawiam Kadrową. Andrzeja K., Stifana i Raju z którymi miałem okazję spędzic wczoraj trochę czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam w kolejności pozdrawiania:)

 

- kierownika zielonej imprezy gl z ktorym wymienilismy kiwki wczoraj rano na powązkowskiej w wawie;

 

- kierownika niebieskiego sti z ktorym wymienilismy kiwkę awaryjnymi w al krakowskiej dzisiaj ok 13;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebabudaniela, fantomas, sorka nie popatrzyłem na daty ja byłem we wtorek :lol: ale mimowszystko nie zaszkodzi pozdrowic :smile:

 

... jasne ... Ja również pozdrawiam .... więc kto to był ???? .... miał naklejone na tylnej klapie jakiś mały napis żółtą czcionką ... ale ze względu na wiek moje ślepawe gały nie doczytały co tam pisało :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to teraz wiem, ze trza bardzo uwazac w krk... co chwile ktos kogos widzi

 

Babroch, dokładnie :smile: nawet nie można sie anonimowo pomoczyć tu i tam bo SIP czuwa ( nawet w Niedziele ) :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę kogoś pozdrowić;)) Widziałem inne subaru poza swoim hehe

Tak to jest jak się długo w pracy siedzi:(

 

Pozdrawiam kierownika niebieskiego GT który pięknie "przebulgotał" koło mojego domu przez Kokotów, drogą od strony Rybitw, podczas gdy ja zmywałem błotko ze swojego GT.

 

Pozdrawiam również kierownika GTka który rano przemknął ul.Kolejową w Niepołomicach - może to ten sam?

 

A tak wogóle to pozdrawiam wszystkich innych driverów których wcześniej widziałem i niemiałem okazji pozdrowić!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...