Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam oczywiscie ekipe warszawska oraz Witka Korneckiego, ktorego poznalem w pt i ktory jest spoko gosciem ;) oraz pana Darka P., ktory mnie odwiozl z Ciechanowa na pociag w Wawie (wow, nie sadzilem ze Forysiem 2.0 automat mozna zapiac boka przy 140 na suchym asfalcie!*)

 

 

*no dobra, tego boka to moze nie bylo, ale na pewno bylby mozliwy w wykonaniu tegoz kierowcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blond kierowniczke granatowego bug-eye widziana dzisiaj w Bstoku przy cmentarzu z ktora wymienilem usmiechy.

 

 

Uważaj, to duch mógł być... albo co gorsza, wampirzyca-kusicielka. "Tamci" też idą z postępem, łańcuchy, zwiewne kiecki i zamki są demode, raczej wypaśna bryka, miniówa i szpilki... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak też koło cmentarza, to radzę zapakować do auta czosnek, wodę święconą i pistolet ze srebrnymi kulami...

Ewentualnie - z duchem czasu idąc - masełko czosnkowe jako smarowidło do uszczelek, święcony płyn do spryskiwaczy oraz srebrne... felgi ;-)

 

* * * * *

A przy okazji pozdrawiam wszystkie śliczne kusicielki-wampirzyce w zaturbionych autkach.... jakby co, to jestem do dyspozycji :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oczywiscie ekipe warszawska oraz Witka Korneckiego, ktorego poznalem w pt i ktory jest spoko gosciem ;) oraz pana Darka P., ktory mnie odwiozl z Ciechanowa na pociag w Wawie (wow, nie sadzilem ze Forysiem 2.0 automat mozna zapiac boka przy 140 na suchym asfalcie!*)

 

 

*no dobra, tego boka to moze nie bylo, ale na pewno bylby mozliwy w wykonaniu tegoz kierowcy ;)

 

 

a juz myslałem ze ojciec sie uspokoił ;)czego ja sie tu dowiaduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla gumy, spotkanego wczoraj pod skawina. niezle oczy wywalil,

myslac zapewne "co za debil z tego zoltego paskudztwa do mnie macha" :lol:.

pozdro rowniez dla buffiego, ktorego musial moj sms niezle zaskoczyc (zdawalo mi sie,

ze to on smignal gumowozem kolo mnie na a4 na wysokosci wjazdu w balicach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika z BIALEGO STI 06 na warszawskich blachach. Spotkalem go kilkadziesiat minut temu podczas ulewy na niepodleglosci. Wieeeeelkie wrazenie robi to auto - i ma fajne stylowe chlapacze :)

 

to ktos od nas ? znacie ?

 

Szymon R, walczacy N12 w pucharze peugeota? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...