Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Niunka, widzianego przed 8:00 na Opolskiej, jechal spokojnie w szpalerze aut (czarny STI dosc mocno sie wyroznia, stad go wylapalem - bylem na przeciwnym pasie, nijak nie dalo sie pozdrowic) :)

 

Również pozdrawiam, do roboty mykałem :wink: w ślimaczym tempie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja Wam w waszych imprezkach do dzisiaj machałem...

 

Jak mi ktoś z forka czy legaca zamacha - odmacham i się jeszcze uśmiechnę. Ale sam już głupiego z siebie nie będę robił.

 

Tj. jeszcze bardziej głupiego, niż jestem :mrgreen:.

sie dolonczam znuf do ciebie przemko.

ja sam juz o malo co w rylo nie dostalem

vert - ale to "o mało co" to może miało być za cosik innego ... :mrgreen:

Pozdrawiam Wszytkich Szuwarkowiczów :D

nie nie juno mylisz sie niestety wlasciciele legacow na ogol sa ... bogate nadete urzedasy...tak jak bilex... :mrgreen:

 

oj namacham Ci na całego nawet :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny teMerol. To juz antyk praawdziwy.

 

Fajny ale na razie manieje w garażu - choć jest w niezłym stanie wymaga regulacji, nowego akumulatora i w późniejszym terminie renowacji. Tyle, że w Wawce i dookoła dobrych mercedesowców jak na lekarstwo a w Trzebnicy (ponoś najlepsza firma restaurująca stare Mesie) terminy na za dwa lata :cry:

Moj sasiad ma kil;ka antykow zaraz sie dowiem. takiego tez restaurowal.

Jakbym zapomnial przypomnij mi jutro.

Ukłony.

 

Przypominam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, pozdr. Kurde kiedy będizesz znowu w okolicy....bo te kaski Ci już parę miechów oddaję.

Co się odwlecze to nie uciecze. Zrobimy niebawem jakąś garażową nasiadówkę przy % to będzie okazja.

POzdrowionka. WRX sie ładnie prezentuje i ładnie gada

Dziękuję - miło byłoby, żeby jeszcze jeździć chciał jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję - miło byłoby, żeby jeszcze jeździć chciał jak należy.

 

Ja tam wierzę że dojdziecie o co biega. A jak nie trza go stuningować i zapomniec o problemie :-)

 

 

Co się odwlecze to nie uciecze. Zrobimy niebawem jakąś garażową nasiadówkę przy % to będzie okazja.

 

Czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę ciemno niebieskiego forysa z którą we wrocku kiwneliśmy sobie i kierownika srebrnego oklejonego WRX-a którego widziałem w centrum

i kierownika srebrnego OBK który zaparkował obok bimbrowozu pod leclerkiem u mnie na ursynowie i pana z drogówki który bardzo się zdziwił jak zza tira wyjechało moje rodzinne kombi i zapomniał machnąć lizakiem :mrgreen::mrgreen: gruuuuuuuuuubo było

półtora zbiornika z wrocka do wawy :( tylko jeden minus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy emeryci w pojazdach typu tico i kobiety zjeżdżały na bok kiedy jechałem i ustępowali mi na skrzyżowaniach czasem. Hehe w końcu pojazd uprzywilejowany. Koguta tylko brakowało.

 

Wow, to chyba muszę taki pasek zaaplikować sobie na swoje wozidło :mrgreen: Chociaż na moje granatowe pudło bardziej pasowałby biały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kaczora z którym miałem przyjemność pogadać chwile i dla kierownika GieTka oklejonego dawojowymi naklejkami i dla kierowników dwóch forysów białego i zielonego widzianych dziś ale nie machałem bo z bimbrem byłem na spacerze a oni dość energicznie jechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...