Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika nowego WRXa któy się mył w myjni na Wrocławskiej od załogi niebieskiej Xsary.

 

Kurcze, tak właśnie myślałem że to Ty ale nie chciałem podchodzić bo nie byłem pewien... Również pozdrawiam serdecznie (sąsiada).

 

Poza tym pozdrowienia dla Przemka obmachanego na Wrocławskiej po wyjeździe z rzeczonej myjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pozdrowienia dla Przemka obmachanego na Wrocławskiej po wyjeździe z rzeczonej myjni :)

 

No pozdrawiam, pozdrawiam - tak się skupiłem na czytaniu Twojej rejestracji, że nie starczyło mi już czasu na dłuższe odmachanie - pewnie musiałem mieć głupią minę, no nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika nowego WRXa któy się mył w myjni na Wrocławskiej od załogi niebieskiej Xsary.

 

Kurcze, tak właśnie myślałem że to Ty ale nie chciałem podchodzić bo nie byłem pewien... Również pozdrawiam serdecznie (sąsiada).

 

 

A nawet nie wiedizałem ze sąsiada...

 

 

Ale pozdrawiam :-) Bosh ale porażka ta nowa myjnia :-/ Ale może się wyrobią bo szef ostro pracuje nad pracownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie wiedizałem ze sąsiada...

 

Górce City :)

 

Bosh ale porażka ta nowa myjnia :-/ Ale może się wyrobią bo szef ostro pracuje nad pracownikami.

 

Ten gościu który mył moje auto pracował wcześniej 3 lata na Hery. Nie wiem jak inni pracownicy, ja w sumie jestem zadowolony z efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górce City

 

 

Aż nieprawdopodobne że jeszcze Cię nie widziałem, pomacham następnym razem.

 

 

Ten gościu który mył moje auto pracował wcześniej 3 lata na Hery. Nie wiem jak inni pracownicy, ja w sumie jestem zadowolony z efektu.

 

 

My tam sieidzeliśmy w sumie prawie 3h i auto było umyte kijowo, gdyb nie to że kolega z którym byłem myje auto średnio raz na pół roku, a czesciej myje je blacharz jak jest rozbite to bym się zezłościł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...