Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonej Imprezy classic N/A, zaparkowanej na placyku Wiśniowa 40/Starościńska 1B pod oknem mojego biura :-) dopiero świnkę zauważyłem na lusterku!

I dla czerwonej GT w, okolicy Agory, na Czerskiej. Numery startowe ze Służewca zarejestrowane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrego OBK który stoi właśnie u Pana Michała (rallyservic) ulica Górna, świnia na klapie była

Mój świniak stoi obok i czeka na robotę.

 

odpozdrawiam !

OBK to kolegowy chyba jednak bez świniacza... :mrgreen:

ale srebrny Legaś na pewno miał trzodę tu i tam:)

 

-- 26 sty 2012, o 01:10 --

 

Pozdro dla Kierownika z białego świniaka dziś koło 16 w Katowicach na skrzyżowaniu Katowicka - Górna, jak wyjezdzałem od Pana Michała. Kiwka oczywiście była.

Piękna maszyna cóż to dokładnie było.

 

odpozdrawiam serdecznie.

kiwka była a jakże, a ja właśnie do RCS wjeżdżałem - prawie się minęliśmy na samym wjeździe :lol:

cieszy mnie że z Bugiem skończyło się na strachach tylko u Ciebie :mrgreen:

o białym będę pisał za chwilę lub dwie może i nawet w nielegalu :) - dam znać.

 

trzymaj się i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla Załogi szampańskiego Forka 2.0XT ze świnką na lusterku, z którym uciekaliśmy przed 9 rano z korka na Goworka przez pl. Unii do Waryńskiego i Puławskiej. Miło sobie zamrugac z rana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla niebieściutkiego pięknego GT przelatującego przed chwilą Puławską przy Goworka, w stronę Centrum.

Zauważyłem z opóźnieniem :-( , wpatrzony w srebrne ZUUUUOOOO stojące naprzeciw na Puławskiej, na skręcie w lewo w Goworka.

Zgodnie z przewidywaniami wystartowało porykując z leciutkim boczurkiem, więc chwilę później, stojąc pierwszy do skrętu w lewo i nie mogąc pozwolić, żeby Subaru w tej sytuacji opuściło rewir cicho, też sobie pozwoliłem warknąć i pójść ostrzej ;-) chociaż właściwie, jak się tak zastanowię, to z Goworka w Puławską w lewo zawsze idę ostro, jeśli jestem pierwszy na światłach :twisted:

srebrne zło odpozdrawia

 

pozdro tez dla niebieskiego GT, o ktorym piszesz, byla kiwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla obmachanego ze wzajemnością niebieskiego bloba dziś ok 15:00 koło pętli ZTM przy parku szczęśliwickim.

No i dla Buły który toczył się za mną włodarzewską przed 17:00, myślałeś że świateł GTka nie poznam we wstecznym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla Buły który toczył się za mną włodarzewską przed 17:00, myślałeś że świateł GTka nie poznam we wstecznym? ;)

 

Fakt, leciałem Włodarzewską bliżej 15:30 ale OBKa przed sobą nie widziałem :(

Tak, czy siak odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla Buły który toczył się za mną włodarzewską przed 17:00, myślałeś że świateł GTka nie poznam we wstecznym? ;)

 

Fakt, leciałem Włodarzewską bliżej 15:30 ale OBKa przed sobą nie widziałem :(

Tak, czy siak odpozdrawiam :)

 

Czyli nowy GT w okolicy, bo na 100% nie był to ten anglik 555 :-) Wpadnij do mnie bo wygrzebałem dwie świnie dla Ciebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...