Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Odpozdrawiam :) fajnie ze wreszcie się spotkaliśmy :mrgreen:

O oponach napisałem ci w mailu.

Pozdr

 

 

Odpozdrawiam kolegę! Ws. Tego maila to niestety niedoszedl...i napisz koniecznie kto i jak się skontaktować z tym typem od opon używek

 

-przed 20 na AL.Stanów Zjednoczonych obmachany kierownik niebieskiego STI

 

Odpozdrawia niebieski :mrgreen:

Tak naprawdę to była dla mnie prawdziwa próba bo mam dopiero co wystawione big-turbo ale jeszcze nie zmierzone AFR itd... I absolutny zakaz palowania od moich higpreforancerow :evil:

 

...a dlaczego zmieniles turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forka III srebrnego ze świnią na klapie. Razem pomykalismy w południe w stronę Otwocka.

Jeśli to Ciebie obtrąbiłem na rondzie przy Trakcie Lubelskim - pozdrawiam jeszcze raz :D

Ty skręciłeś na Otwock, a ja z małżowinką pojechałem odchamić się do Kazimierza...

...raczej się nie udało :twisted::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forka III srebrnego ze świnią na klapie. Razem pomykalismy w południe w stronę Otwocka.

Jeśli to Ciebie obtrąbiłem na rondzie przy Trakcie Lubelskim - pozdrawiam jeszcze raz :D

Ty skręciłeś na Otwock, a ja z małżowinką pojechałem odchamić się do Kazimierza...

...raczej się nie udało :twisted::mrgreen::twisted:

 

Cholera, nie zauważyłem Jacku że to ty :( Świnka na klapie była, ale jakoś dosyć spokojnie jechałeś :twisted:

Mea culpa

Serdeczne pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl wilsona wczoraj przed 16 piekny granatowy gtek na zlotej feli, obklejony 555, dobrze gadal, na rej. WN.

 

Kolego co tam za zawias siedzi?

 

ladne autko!

 

 

;-) :wink:

 

Odpozdrawiam serdecznie :) Autko może i ładne (dziękuję ;p) ale jeszcze nieujarzmione ;) Z przykrością stwierdzam, że kolegi nie widziałem ... Zawias taki różowy STI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich napotkanych :D dzis na MotoOrkiestrze na Bemowie :D

Szczególne pozdro dla strefy dla dzieci.

 

Słyszałem piękne teksty dzieciaków: Tato, tylko ja nie chcę szybko :-( Wielki szacun za pomysł :-)

Pięknie na wejściu prezentował się Subarak Hogiego, przyciągał wzrok :-) gratki i pozdrowienia :-)

Cytrynka C4 i wiele innych oświnionych, których nie dało się nie zauważyć również pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam wszystkich z Limanowej :)

 

https://plus.google.com/photos/10748717 ... 7021957729

 

Szczególnie Marcina Bełtowskiego oraz ekipę z maszyny numer 12 :)

 

 

A :) I odpozdrowione od kierownika KWI na A4 w stronę Katowic przed zjazdem w okolicach mostu nad Wisłą. Zjechaliśmy w tym samym miejscu ale ja musiałem mapę skonsultować ;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Krzysia co to mnie odwiedził na stacji :D Ach ten Bulgot!!! :D...

Oraz pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy STI Drop/Blob eye na białych felgach na Koszykowej o 19 z kawałkiem... Świnka chyba na lusterku była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pozdrowien dla subarakow spotkanych na Motoorkiestrze na Bemowie. W szczegolnosci dla czarnego bloba sti z numerami na WJ, z ktorym to parkowalismy drzwi w drzwi przed lotniskiem, a obok stal sobie dwudrzwiowy GT. A no i jeszcze niebiesko czarny GT na dojezdzie do lotniska 8)

 

Zapomnialbym, ze jeszcze widzialem turbowanne Virusa (ktora tradycyjnie najpierw uslyszalem) jak juz z motoorkiestry sie oddalal.

 

Pozdrowienia dla wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...