Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Już Ci kiedyś mówiłem jak można bezstresowo ominąć Błonie. Za przejazdem kolejowym od strony Brwinowa skręcasz w prawo w gruntówkę i wylatujesz na 2 przy moście na Utracie.
Właśnie tak pojechałem :idea: Tylko jako, że zależało mi, żeby ominąć Błonie i pojechać na Nowy Dwór, więc zaraz za mostem skręciłem w lewo, dojechałem do Radzikowa, a tam skręciłem znowu w lewo, minąłem jakieś wielkie gospodarstwo, biurowiec :shock: i potem to już jakoś między polami poszło :twisted:

No właśnie ... a ja mam problem z objechaniem tegoż Błonia, z Brwinowa do Nowego D. ... Dałbyś jakąś sugestię/mapkę pliz ...

I pozdrawiam Was oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej (szarej?) Imprezy RK..... ze świniami na lustrach, która przedzierała się ok. 10 przez Katowice. Widziałem cię w przelocie jak stałeś na światłach koło hotelu Etap. :)

Serdecznie pozdrawiam, lecz cholercia nie widziałem, przedzierałem się do Tychów pewnie

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika oświniaczonego Bloba STI Blue Mica (EL xxxxx) obmachanego dziś z rana na Gagarina i śledzonego do Puławskiej ;-)

Pierwszy raz wreszcie machane z wzajemnością, a wielokrotnie ok. 9:00 przyglądałem mu sie z korka, jak zawracał na Goworka przy Puławskiej - do centrum finansowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczorajszego Forka z którym pogoniliśmy Modlińską ok.14:30 i Lanosa STi odjeżdżającego ok 21:30 z pod Politechniki :D oraz białego WRX'a/STI (nie widziałem z daleka) na Powązkowskiej, który swoim donośnym bulgotem sprawił, że przed chwilą musiałem podejść do okna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika kremowego wrx-a z czarnym parapetem widzianego dzisiaj koło 13 na A4 w Katowicach w kierunku na Wrocław i kierownika zielonego wrx-a w kombiaku z łapką siemanko na tylnej klapie widzianego w Wiśle pomigaliśmy sobie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdowienia dla Mrowy :)

widzialam Cie przed chwila na Konstruktorskiej (ja z pozycji pieszego)

 

Bardzo odpozdrawiam :) od dłuższego czasu się rozglądam się tam czy nie zobaczę serbrnego potwora ale "nie ma" ...

 

lubiłam tą miejscówkę... ale dostępna jest do godziny 7.00 :?

zagnieździłam się nieco dalej od fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy DW***** z wieeelkim świniakiem na klapie zaparkowanej na Chelmońskiego pod P-20 :)

to moja. tego świniaka muszę zmienić, bo mi go już wszyscy wypominają, że taki wielki ;)

ale jak kulka stoi Africa z mniejszym świniakiem, to już nikt nie reaguje ;)

 

odpozdrawiam oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...