Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy kombi , wczoraj na Chełmżyńskiej w okolicy godz 17. Przebijaliśmy się przez kałuże, nic nie było widać, kolega machał i trąbił, ja też ale nie wiem czy widział bo miał zalaną szybę wodą spod kół poprzedzającego mnie auta. Taki mały kataklizm był :mrgreen:

 

Pozdrawiam. Całe szczęście, że chwilę wcześniej zamknełem szyberdach, miałbym basen w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego za ktorym parkowalem wczoraj w jakims osiedlu przed meczem

dodam ze na zakazie

 

To tam był zakaz? :shock:

 

:P:mrgreen:

 

 

 

 

 

 

Ja tez pozdrawiam Hogiego, który warczał pod ambasadą francuską a potem siedział na górnej trybunie nade mną

Odpozdrawiam, ale wrzawa była, nawet na sektorze rodzinnym. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimis, chyba Cię w takim razie mijałem bo widziałem OBK ze świnką jadącego od Gliwic. Chwilę potem też stanąłem w korku. Jechałem Passatem :(

 

A dziś rano w Tychach na DK1 mijała mnie czerwona Impreza GT (wanna) na blachach EZG ze świnką. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 no to pozdrawiam bo to na pewno ja byłem ^^ a swoją drogą koreczek ciekawy jak leciałem w stronę Gliwic jakieś 2 h wcześniej kolesiowi z tira wyleciał żwir z naczepy i dopiero po jakiś 500 m zorientował się ze coś się dzieje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dopiero po jakiś 500 m zorientował się ze coś się dzieje ^^

Jeśli widzisz w lusterku tumany kurzu to wiedz, że coś się dzieje ! :mrgreen:

 

Na szczęście nie stałem długo, sprawnie się poruszał korek, jakieś 10 minut - przynajmniej śniadanie zjadłem w spokoju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...