Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A czyje to cacko? Zaobserwowane dzisiaj na Sudeckiej...

Oooo, nie mogę wkleić fotki. Wywala mi na czerwono komunikat: "Przekroczono maksymalną przestrzeń na dysku zajmowaną przez załączniki." :(

 

W każdym bądź razie, srebrne Legacy Kombi w poprzedniej budzie, z posrebrzanymi tylnymi lampami i aerodynamicznymi progami. A na czarnym grillu STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolumny 3/4 subarynek co sunely Sikorskiego -> Czerniakwska wczoraj ok 21, ja pognalem siekierkowskim prosto :) Jedna chyba podobna do mojej ...

 

A takze serdeczne cross-model pozdro tez z wczoraj:

a) przesympatyczna pani Blondynka z przeslicznym usmiechem w srebrnej corolli, co sie bawilismy na Pulawskiej to nasze ;p

B) sympatyczny Pan z Saaba scigawszy na Niepoleglosci do Pulawskiej

c) 2 sympatycznych panow w zoltym czyms bez dachu, pulawska -> pileckiego, jak by mi elektryczna szyba dzialala to by mnie lepiej slychac bylo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Markus_SK który już mnie 100 razy widział a ja go niestety nie (ja to ten od tej wielkiej świni na klapie) :) zawsze macham wszystkim subaryna to musisz za szybko gdzieś przelatywać koło mnie albo za wcześniej rano jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe piątkowe pozdrowienia dla czarnego Forka z kurnikiem na parkingu pod Magnolią (koło którego stałem i przymierzałem tłumik :D) i widzianego później na Karkonoskiej w strone A4

oraz

srebrnego Forka w nowej budzie, którego miśki przyskrzyniły na pl. Wróblewskiego skutecznie blokując skrzyżowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam DNL co to przemknął mi obok roweru i nie pozdrowił . Pewnie w odwiedziny do NMnP cię pognało ? :idea::D

 

 

 

 

łodpozdrawiam, mimo, ze nie widziałem :)

Może kiedyś wpadnę do NMnP na jeżdżenie, a nie tylko na oglądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla !Action, ktory stoi swoim srebrnym Forysiem na parkingu pod Platinium :)

 

 

jeeeee! pierwszy raz pozdrowienia dla mnie na forum :D yupiiii

 

hola hola...tylko żeby ktoś nie pomyślał, że chodzi o klub Platinium 8)

 

odpozdrawiam

action! :wink:

 

to był "postój gościnny"? czy urzędujesz w którymś z budynków?

bo jeśli tak, to okaże się, że jest nas już kilka sztuk :)

 

tak coś pomiędzy - mam firmę sprzątającą i ogarniamy tam kilka biur. jak wszyscy przyjeżdżają to ja akurat uciekam albo odwrotnie:D

 

Ty, w którym budynku stacjonujesz: 1, 2, czy nówka 3? widziałem sporo subarynek wjeżdżających do "dwójki" ale żadnej z trzodą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla !Action, ktory stoi swoim srebrnym Forysiem na parkingu pod Platinium :)

 

 

jeeeee! pierwszy raz pozdrowienia dla mnie na forum :D yupiiii

 

hola hola...tylko żeby ktoś nie pomyślał, że chodzi o klub Platinium 8)

 

odpozdrawiam

action! :wink:

 

to był "postój gościnny"? czy urzędujesz w którymś z budynków?

bo jeśli tak, to okaże się, że jest nas już kilka sztuk :)

 

tak coś pomiędzy - mam firmę sprzątającą i ogarniamy tam kilka biur. jak wszyscy przyjeżdżają to ja akurat uciekam albo odwrotnie:D

 

Ty, w którym budynku stacjonujesz: 1, 2, czy nówka 3? widziałem sporo subarynek wjeżdżających do "dwójki" ale żadnej z trzodą :(

ja jestem w 3, ale niestety nie posiadam swojego miejsca parkingowego :( zostawiam swoją świnkę na Orlenie :)

w 3 urzęduje jeszcze jeden 'trzodownik' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe z niedzieli z zeszłego tygodnia - KCE, walentego, światła z katowicką ,stoję sobie na skręcie i czekam grzecznie na zielone w stronę Oblatów.

Z boczku stoi TAXOwóz wielki sharan cy cóś takiego, odkręca się szyba i zastanawiam się z lekkim wyprzedzeniem:

- czy czy coś mi aby w szuwarku odpadło (??? - to być nie może) skoro pasażer się fatyguje

- czy coś nabroiłem na drodze wcześniej... i zaraz wypłata kontrolnej WTFki nastąpi:

a tu miłe zaskoczenie:

wielce przeurocza Pani pasażerka-forumowiczka pozdrawia forumowo wskazując na moje lustereczko : )

 

odpozdrawiam serdecznie raz jeszcze i wzywam: ujawnij się, ktoś Ty!

 

do miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...