Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowki dla Grzeska ktory dzielnie znosil moja torbe,dla picia i jego zdecydowanie lepszej połowy :mrgreen: ktoremu wyjatkowo udalo sie nie spalic sprzegła.

 

Dla niebieskiej imprezy gdzies na ursynowie, dla Pana z myjni z rozowa swinka.dla srebrnego Gt ka pod multikinem.

 

Baj de łej HOGI jaki masz kolor felg? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla picia i jego zdecydowanie lepszej połowy

 

może brokuła ? :P:P:lol:

 

Sama warszawka... Tak jakby nigdzie indziej nie było subarynek... Zaczyna mnie to nudzić.

 

Czuj się pozdrowiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pięknego czarnego Legacy GT bez świniaczy, z którym spotkaliśmy się, pomrugaliśmy sobie i pomykaliśmy żwawo razem S22 do Elbląga już jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ślicznego czarnego WRX na złotych stojącego wraz ze mną w korku na Murckowskiej w Katowicach około 15.00 - zaczepiłem rycząc przez otwarte okno - a jechałem miśkiem - pan powiedział że nie z forum jest to go ładnie zaprosiłem do nas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla Grzeska ktory dzielnie znosil moja torbe,dla picia i jego zdecydowanie lepszej połowy :mrgreen: ktoremu wyjatkowo udalo sie nie spalic sprzegła.

 

Dla niebieskiej imprezy gdzies na ursynowie, dla Pana z myjni z rozowa swinka.dla srebrnego Gt ka pod multikinem.

 

 

hehe odpozdrawiam :) choć ciut czuje niedosyt - nie było trzymania za rękę :cry:

 

piciu coś dużo policji było wczoraj na mieście - przydałyby się cichsze wydechy :P

 

Baj de łej HOGI jaki masz kolor felg? 8)

 

hahaha wiedziałem że nie wytrzymasz i zadasz to pytanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama warszawka... Tak jakby nigdzie indziej nie było subarynek... Zaczyna mnie to nudzić.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Warszawka z dużej litery kolego. :twisted:

 

Jak już się tak mądrzymy to duze litery som ja se zum ina zrobisz. W jenzyku polskym som WIELKIE litery. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...