Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również pozdrawiam :) - widziałem Cię, ale świnek nie dostrzegłem.

Jest na lusterku, widoczna z przodu. Ci co za mną nie mają szansy zobaczyć :mrgreen:

A świnkę na Vetrze dojrzał mój syn na prawym :D

 

 

To pozdrów również syna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowię i ja zatem :)

Dzisiaj ok 16:00 na ul. Puławskiej w stronę Piaseczna WYSYP SUBARYNEK :)

 

Od początku :

1. Srebrny Forek

2. Ciemno zielony Forek

3. Ciemno zielona Impreza Kombi

4. Czarny Forek

5. Drugi ciemno zielony forek z blond kierowniczką

6. Ciemno szare Legacy Kombi na rondku przy REAL-u na Ursynowie - chyba "z innej bajki" machałem ale kierownik popatrzył na mnie jak jak na przybysza z matplanety ...

 

 

Niemniej jednak dla wszystkich pozdrowienia od kierownika grafitowego OBK jadącego od Piaseczna do Warszawy (Ursynów-SGGW) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, którego mijałem na Modzelewskiego gdy o barbarzyńskiej porze (9:15) zmierzałem do pracy

 

Odpozdrawiam, pomroczność jasną miałem, nie widziałem Ciebie. :mrgreen:

 

 

 

Nie widziales ale odmachales :mrgreen:

 

A no tak. :mrgreen:

Pogańska godzina. Dawno nie miałem spotkania o 8, dlatego taki zaspany jechałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saracen44, Lynx, odpozdrawiam serdecznie :wink:

 

Fakt kręciłem się obok myjni w niedzielę.

Lynx, trochę mnie nastraszyłeś... Patrze wysiada drab z czarnego audi i basowym głosem mówi: "ładne auto". Pomyślałem zaraz z kanapy audi wyskoczy kilku i będzie po "fajnym aucie". Na szczęście odjeżdżając zobaczyłem świniacza na lusterku audi i nagle wszystko zrobiło się zrozumiałe :wink:

 

Hahaha Kugi, nie moja wina, ze bozia mi taka facjate przydzielila :lol:

Nie jestes pierwszy, ktory sadzac po wygladzie troche sie przestraszyl, a przeciez dusza u mnie anielska i serce na dloni :mrgreen:

A auto - tak czy owak - masz ladne .... Tak wiec do nastepnego spotkania (bede bez karkow z kijami bejsbolowymi) :wink:

 

Padłem :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam pana z granatowego legaca na PO xxxxx, który najpierw ze środkowego pasa jak ostatnie buraczysko skręcił w lewo na rondzie Dmowskiego w samym centrum Warszawy (a to miejsce, gdzie się zawsze czeka na lewoskręt i tylko ostatnie chamy ładują się ze środkowego), po czym stanął przed zjazdem z ronda i gdy stanąłem obok, udawał, że nie widzi drugiego subaru :roll:.

 

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, że takie indywidua jeżdżą subarakami :roll:.

 

Rzecz miała miejsce we wtorek (chyba) ok. 19:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam pana z granatowego legaca na PO xxxxx, który najpierw ze środkowego pasa jak ostatnie buraczysko skręcił w lewo na rondzie Dmowskiego w samym centrum Warszawy (a to miejsce, gdzie się zawsze czeka na lewoskręt i tylko ostatnie chamy ładują się ze środkowego), po czym stanął przed zjazdem z ronda, stanąłem obok i udawał, że nie widzi drugiego subaru obok.

 

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, że takie indywidua jeżdżą subarakami :roll:.

 

Rzecz miała miejsce we wtorek (chyba) ok. 19:00.

 

 

"Człowiek ze wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka już nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam pana z granatowego legaca na PO xxxxx, który najpierw ze środkowego pasa jak ostatnie buraczysko skręcił w lewo na rondzie Dmowskiego w samym centrum Warszawy (a to miejsce, gdzie się zawsze czeka na lewoskręt i tylko ostatnie chamy ładują się ze środkowego), po czym stanął przed zjazdem z ronda, stanąłem obok i udawał, że nie widzi drugiego subaru obok.

 

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, że takie indywidua jeżdżą subarakami :roll:.

 

Rzecz miała miejsce we wtorek (chyba) ok. 19:00.

 

 

"Człowiek ze wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka już nie"

 

 

Niestety..takich samych burakow widuje codziennie skrecajacych ze srodkowego (jazda tylko na wprost) pasa w lewo z ul Poleczki w Pulawska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale czy mi się wydawa tylko czy z Poleczki do Centrum w Puławską to po "przemalowaniu" można już z dwóch (lewy i środek) w lewo atakować ? Chyba ostatnio tam się pozmieniało i już wolno - ale nie dam sobie choć włoska za to obciąć ...

 

Niemniej jednak skrzyżowanie Puławska / Poleczki to temat na pracę doktorską ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak skrzyżowanie Puławska / Poleczki to temat na pracę doktorską ...

Niestety to prawda :? :roll:

I w dodatku nie da się tego objechać :|

Ale dla mnie i tak mistrzostwem jest ten pas w stronę Ursynaka :shock:

http://maps.google.com/maps?q=52.153984,21.013262&num=1&t=h&sll=52.155196,21.005176&sspn=0.006295,0.025708&ie=UTF8&ll=52.153951,21.013402&spn=0.004647,0.009055&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyżowanie Puławska / Poleczki to temat na pracę doktorską ...

 

Najgorsze jest to, że tam każdy ma rację: jadący od strony Piaseczna chcieliby szybko do Warszawy. Ci z Ursynowa w stronę lotniska/Ochoty też nie chcą stać, z kolei ci z Poleczki do centrum się wściekają, bo lewoskręt jest dramatycznie krótki, buduje się tam dużo biur/domów i nijak stamtąd wyjechać :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam widzianego wczoraj na podlesnej kierownika EVO (nie wiem ktory numer) ze świniaczem na lusterku :mrgreen: byłem mega zamyślony i dopiero jak mnie mijał zobaczyłem świniacza :mrgreen:

 

pozdrawiam obtrąbionego dziś na ulicy opaczewskiej kierownika forka turbo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że odnośnie ul Poleczki/Pławska to należy oddzielny wątek założyć... :|

 

może trochę pozdrowień:

 

- ok godz 10 lewoskręt ul Poleczki --> Puławska, pozdrowienia dla kierownika oświnionego BMW, który jechał za mną - jak skręciłem w Puławską mrygnąłem awaryjnymi..trochę śpieszyłem się do lekarza i pojechałem dalej

 

- ok 13.45 oświnione białe GT kombi - ja skręciłem w lewo z Poleczki w Puławską - On w prawo :)

 

- oraz pozdrowienia dla kierownika oświnionego czarnego forka, który ok 15 mył auto na MOJEJ myjce na Ciszewskiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...