Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

już zarejestrowane cudo? :D

 

no gdzie! :)

na WKZ szubarinio mnie wypatrzyl :P

zdroowka!

 

no wszyscy myśleli, że jako szanujący się właściciel STi GC8 (creme de la creme) fafnąłeś sobie również hacjendę gdzieś w Mazowieckim. (Tu Kozienice). :mrgreen:

 

Pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było? Jakoś tak:

 

- Jestem umówiony na 13:00 na lunch

- A co to jest "lunch"

- Taki obiad, tyle, że w Warszawie

 

:mrgreen:

 

Ja nie mogę znieść jak mnie ktoś zaprasza na Brunch, jakieś to nadęte :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

....ale z drugiej strony kochane jedzonko to kochane jedzonko

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla załogi niebieskiego Bloba/Dropa Sti spotkanego na Radarowej przy WORDZIE, któremu chciałem zrobić zdjęcie i okazało się, że ktoś jest w środku :oops::mrgreen: Nie przejdę obok jak nie zagadam ;) I okazało się, że z forum i Syn zdawał prawko i kiedyś zamieniliśmy kilka słów w Galmoku :))) Ciekaw jestem czy zdane miałem pozdrowić więc czekam na PW. Bardzo miło się rozmawiało tylko szkoda, że tak krótko :( Ale cóż kursantka musiała po mnie przyjść :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę znieść jak mnie ktoś zaprasza na Brunch, jakieś to nadęte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

szanowna Konsuelo,

 

pamiętaj ofertę brunchu przyjmuj tylko w określonych okolicznościach.

Może on się odbyć jedynie w niedziele przed południem a zaproszenie powinno być spontaniczne - czyli w niedzielę rano! :mrgreen:

 

Przy zachowaniu tych zasad, nie ma w tym nic nadętego, wręcz przeciwnie.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtowe pozdrowienia dla:

- kierowcy srebrnego Forka XT zaobserwowanego na parkingu Galerii Dominikańskiej ok. 12.00 - świnia na lusterku była,

- kierownika/kierowniczki srebrnego Legacy kombi z mocno przyciemnionymi szybami, który pomykał w przeciwną stronę Grabiszyńskiej, gdzieś tak ok. 17.00 świnia na lusterku była,

- kierownika/kierowniczki złotawego?srebrnego? speca.b sedan, który był zaparkowany koło USC ok. 18.00 (świń brak),

oraz

- sąsiada z ulicy, szczęśliwego posiadacza gold Outbacka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI, z którym dziś pomykałem z samego rana przed 10.00 Al. Niepodległości do Grzybowskiej . Kiwka była. 8) :mrgreen:

 

-- 1 lut 2011, o 01:24 --

 

Hogi napisał(a):

Pozdro dla Anakinskiego, którego wypatrzyłem w telewizorni.Jak smakowały krewetki z cukinią, pomidorkami koktajlowymi i makaronem w "Smakach Miasta" na TVN Warszawa?

nawet na lunch spokojnie wyjść nie można...

 

Dobre były? Będę robił takie same. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w tym nic nadętego, wręcz przeciwnie.

 

 

wiesz co? 8) Zaprosiłabym Cię na taki brunch organizowany przez rodziców mojej koleżanki(gwarantuję że uśmiałbyś się na wejściu) nie ma w tym nic spontanicznego a nadęcie jest na taką skalę że z perspektywy normalnego człowieka można się posikać ze śmiechu. :lol::lol:

W Londynie gdzie studiuje moja przyjaciółka brunch to coś normalnego, w Polsce jak zauważyłam niektórzy (zaznaczam niektórzy) wznoszą to do rangi jakiegoś wielkiego "wow" :D

 

 

 

Aby nie było,off dla niebieskiego WRX w izabelinie na 3 go maja. Jakoś tak z godzinę temu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika / kierowniczkę legasia z dwoma świniaczami zaparkowanego wczoraj na Chocimskiej :mrgreen:

 

ooo :D to ja się dołączam do pozdrowień dawnej generacji ciemnego legacy ;) aż się zdziwiłem, że ktoś ze świniaczami mi się pod domem pojawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika STi w jedynym słusznym kolorze BlueMica co miał na tablicy KRA, spotkanego w piątkowy późny wieczór w czasie pokonywania wiaduktu nad dawnym rondem Polsadu...

 

turlałem się powoli prawym pasem w srebrnej wannie GL, zrównałeś się z nami, wymiana uśmiechów, po minięciu radaru ogień i potem mi uciekłeś na Zielonki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy niebieskiej imprezki vagona bug-eyesa LBI13KS co wpuścił Mnie dziś jak wyjeżdżałem z parkingu pomiędzy ul.Bartycką a ul.Gagarina ok 10:42 ;-) świniacz na lusterku był ;-)

Oraz dla wszystkich ,śmigających po ul.Czerniakowskiej i robiących trochę miłego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Legacy obmachanego na rondzie w Będzinie około 15.00, pan tak nieśmiało machał ale zajarzył :-)

I pozdrawiam starszego kierownika Forestera MY 06 spotkanego i omruganego awaryjkami na drodze przy M1 w Czeladzi przed 12.00, pan nie zajarzył :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika STi w jedynym słusznym kolorze BlueMica co miał na tablicy KRA, spotkanego w piątkowy późny wieczór w czasie pokonywania wiaduktu nad dawnym rondem Polsadu...

 

turlałem się powoli prawym pasem w srebrnej wannie GL, zrównałeś się z nami, wymiana uśmiechów, po minięciu radaru ogień i potem mi uciekłeś na Zielonki :wink:

 

Dzięki, dzięki, odpozdrawiam ;)))

Codziennie kursuje tamtędy Zielonki - NH - Zielonki ;)

Do następnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienie dla niebieskie STI parkującego przy wejściu do KIG na ul.Trębackiej/Warszawa

 

z trasy: most Śląskodąbrowski do KRS na na czerniakowskiej i powrót godzina 9-10 : srebrny forek my03, czarny forek my09, zielony legas kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...