Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla szarego sti my06, ktore zawracalo za mna (zolty kanguro-killer :lol: ) na opolskiej kolo 11:45.

 

najlepszego rowniez dla ALa, spotkanego w zakopiance kolo 19:30.

 

o ile mnie wzrok nie zmylil, to widzialem w oddali buffiego... kupujacego maskotke.

rozne ludziska maja zainteresowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aflinta... mam zapytanie odnośnie tej karty fire-wire pod moją kamerkę,wspominałeś,że masz możliwość załatwienia mi takiej,chciałbym się jakoś z Tobą konkretnie dogadać w sprawie jej kupna,byłbym zainteresowany i to bardzo,bo wiem,że co po niektórzy chcieliby już zobaczyć jak wychodziła im jazda na SJSie,postaram się zrobić świąteczny prezent :D i jakoś udostępnić forumowiczom ten filmik,podaję swoje GG 4605320 - napisz proszę,nawet jak nie będę dostępny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... właśnie,zapomniałbym :!: widziałem,a nawet słyszałem :mrgreen: przedwczoraj na Prokocimiu niedaleko Wielickiej Imprezkę 2005,co prawda srebrną,ale jakbyście widzieli z jakim majestatem przejeżdżała przez wąską osiedlową uliczkę w blasku księżyca,i jakbyście usłyszeli to sapnięcie turbiny pomieszane z chrapliwym bulgotem nowiutkiego boxerka na niziutkich obrotach,aaah prawie przeżyłem orgazm,dziewczyna sobie troszkę dziwnie o mnie pomyślała,bo przez chwilę przestałem się nią interesować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aflinta... mam zapytanie odnośnie tej karty fire-wire pod moją kamerkę,wspominałeś,że masz możliwość załatwienia mi takiej,chciałbym się jakoś z Tobą konkretnie dogadać w sprawie jej kupna,byłbym zainteresowany i to bardzo,bo wiem,że co po niektórzy chcieliby już zobaczyć jak wychodziła im jazda na SJSie,postaram się zrobić świąteczny prezent :D i jakoś udostępnić forumowiczom ten filmik,podaję swoje GG 4605320 - napisz proszę,nawet jak nie będę dostępny. Pozdrawiam

 

To chyba na PW takie rzeczy się wysyła a nie w wątku z pozdrowieniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STi US-Speca, wyjeżdżającego z Krakowa w stronę Wieliczki, a którego spotkałem na skrzyżowaniu przed salonem Hondy.

 

Mrugnąłem długimi z niebieskiego Legaca, ale chyba zostałem niezauważony - może dlatego, że auto makabrycznie brudne :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...