Skocz do zawartości

Witam się


Nietoperz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

witam wszystkich "zarażonych" :D Subaru. Od jakiegoś czasu przeglądam forum i wreszcie się zarejestrowałem, bo choroba postępuje.

Stadium jest dość zaawanasowane chociaż jeszcze nie zanabyłem drogą kupna żadnego Subaru, a tylko przejechałem się jednym GT przez 50 sekund.

Póki co szukam, a ponieważ mam czym jeździć (dużo powiedziane :D) to nie ma pośpiechu.

Ostatnio stwierdziłem, że zaczynam zarażać - na razie małżonkę - ale dobre i to. :D

 

Czy może ktoś z forumowiczów się stadem wybrał dziś do jednej z galerii w Wawie? Widziałem dwie SI niebieskie (jedna STI) obok siebie, a to rzadki widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kivik" 1.4

Może ktoś zna firmę, gdzie służbowe są SI :idea: ?

 

Np. Policja w Anglii kiedys miala :P;)

A tak powaznie to moze by sie jakas firma zainteresowala i kupila firmowe SI chociaz GX ;) ale to chyba juz profanacja :P SI to nie Panda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z firm kiedyś miała same Legacy, w tej chwili już nawet ślad po nich nie pozostał, inna z kolei miała również kilka kanciastych Legaców - jednego zresztą Dyrekcja do dzisiaj ujeżdża :) w tej chwili ma niekanciaste. :)

 

 

 

Są firmy, które kupują dla swoich pracownikow na odpowiednim poziomie zaszeregowania Subaraki.

 

Szukajcie, a znajdziecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem, ze w SIP-ie jezdzi sie sluzbowymi Subarakami... :lol: ale tylko na pewnym szczeblu :wink:

Pozdrowka

Pumex vel Szymon

P.S. oczywiscie pozdrawiam nowego forumowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...