Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejacie poniższy tekst do google tranlatora ( http://translate.google.pl ). Wybieracie tekst języka na niemiecki i klikacie głośnik... enjoy!

 

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejacie poniższy tekst do google tranlatora ( http://translate.google.pl ). Wybieracie tekst języka na niemiecki i klikacie głośnik... enjoy!

 

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

 

niezły bit 8) :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak napisać pikantną wiadomość do swojej kobiety i wysłać ją swojej byłej nauczycielce... Nosz kurna.

 

gorzej gdy dzwonisz do szefa rano(zaczynając degustację bimbru domówki),że masz grypę żołądkową i cierpisz,a 3-4h piszesz na bani smsa myląc się o jedno oczko w książce tel.że jest świetna impreza remontowa i rewelacyjny bimber :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie przy Tesco!

 

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.

- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też !

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły opis

 

http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/mieszkanie-do-wynajecia-warszawa-praga-polnoc-okrzei,3851977/

 

Posiadam do wynajęcia elegancką kawalerkę na Pradze. W pełni umeblowana i wyposażona zgodnie z linią z epoki późnego Gierka. Kawalerka znaduje się na reprezentacyjnej ulicy Pragi Północ, Okrzei. Ulica wpisująca się w kwadrat Ząbkowska, Kijowska, Targowa, Brzeska, Jagiellońska. Z tych jakże ekskluzywnych okolic wyrosła m.in. dawna mafia wołomińska. Niech o prestiżu kamienicy w której mieści się prezentowany lokal świadczy fakt, że przez kilka lat w tej samej klatce mieszkał Henryk Niewiadomski, zwany Dziadem, domniemany szef grupy wołomińskiej. Mało, że mieszkał to miał jeszcze na balkonie gołębnik i bujał!

Ze względu na totalną demolkę skrzyżowania czterech śpiących i zamknięciu mostu śląsko-dąbrowskiego dla ludzi w samochodach dojazd na kwadrat jest mocno utrudniony i możliwy albo tylko transportem publicznym albo autem od Pragi Południe. Ale komu poczeba jeździć tam samochodem kiedy Pan Kazio z zaprzyjaźnionej mety (adres podam oczywiście najemcy) serwuje nam co rano półlitrówkie za jedyne 8 złotych. Wynajęcie mieszkania w tej prestiżowej dzielnicy da Ci także możliwość ekspresowego uzupełnienia braków w wykształceniu: zlokalizowany po drugiej stronie ulicy Bazar Różyckiego oferuje pełen asosrtyment dyplomów szkół wyższych, w tym niektóre nawet z wpisem w kwity na uczelni i podłożeniem stosownej rozprawy naukowej! Ceny już od 8 tys. złotych. Jeśli brakuje Ci też jakichś uprawnień, świadectwa bierzmowania, prawa jazdy kategorii B czy spawacza instalacji nuklearnych także załatwisz to szybko, sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Praga od wieków była ulubioną dzielnicą utracjuszy, szalonych artystów, pań lekkich obyczajów i wszelkiej maści złodziei i przewalaczy. W końcu to właśnie okolice bazaru na miejsce śmiertelnego zejścia wybrał sobie sam Lech Grobelny, drugi po Bagsiku i Gąsiorowskim przewalacz w III RP.

Jeśli cenisz sobie markowe ubrania, szczególnie te ortalionowe i wysokiej klasy sprzęt rtv/agd to w tych okolicach kupisz go zawsze z 50% rabatem, tyle tylko że bez paragonu i karty gwarancyjnej (te kwity jednak dokupisz za symboliczne pieniądze na bazarze). Tutaj zawsze ktoś ma coś gorącego z jumy, więc jeśli myślisz o dalszej odsprzedaży np. na aukcjach w necie to jest dobra okazja do zarobku.

Jak widać kawalerka ma same zalety, serdecznie zachęcam do oglądania i wynajęcia.

Rodzaj kuchni: Widna

Balkon: Balkon

Garaż: Brak

Wyposażenie: Umeblowane w pełni

Cechy dodatkowe: balkon, drzwi antywłamaniowe, bliskość rzeki, jeziora, winda, komórka lokatorska, kolej podmiejska, domofon, sklepy

Najbliższe otoczenie: Żłobek, przedszkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie przy Tesco!

 

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.

- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też !

:twisted::twisted::twisted:

 

Które to tesco ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie przy Tesco!

 

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.

- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też !

:twisted::twisted::twisted:

Mam kilka portfeli w domu wiec jak możesz to powiedz gdzie to Tesco :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...