Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam pisał, Przemq :twisted:?

 

...pociągnąłem wątek zdjęcia nr 6, ale potem pomyślałem, że możesz się obrazić i się wycofałem... Popatrz, jaki ze mnie dobry człowiek :twisted:

 

A poza tym młody jeszcze jesteś, mógłbyś mieć potem jakąś traumę do końca życia, skrzywioną psychikę i takie tam... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pociągnąłem wątek zdjęcia nr 6, ale potem pomyślałem, że możesz się obrazić i się wycofałem... Popatrz, jaki ze mnie dobry człowiek :twisted:

 

A poza tym młody jeszcze jesteś, mógłbyś mieć potem jakąś traumę do końca życia, skrzywioną psychikę i takie tam... :wink: :mrgreen:

 

Myślę, że szatański owoc nie tak łatwo się obraża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez tego szuwara całkiem zaniedbałem Primerę. Ma centymetrową warstwę kurzu i brudu. Chociaż tyle, że na tym kolorze tak bardzo nie widać ;).

 

Z brudem jest tak, ze do centymetra nie jest szkodliwy a potem i tak się sam wykruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była dla mnie wiadomość dnia, na początku roku miałem małe kontakty handlowe z Ruskami,wysłałem kilka maili do nich a oni kilka do mnie, no i zaczęło sie, od tej pory ruski spam zalewa mi skrzynkę, tak z 10 do 50 szt dziennie, nie wiem, czy to robota kolesia,który został wyrwanym chwastem ale jakoś dobrz mu (im) nie życzyłem. Przestroga: korespondując z ruskami korzystajcie z jakiś darmowych skrzynek przeznaczonych do kasacji. A swoją drogą ze spamem walczyć trzeba (choć może nie należy iść za daleko) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...