Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu nie ma forum tematu o nazwie "facepalm" żeby wklejać filmiki nie śmieszne a kretyńskie dlatego wpadło tutaj ;)

 

Przecie nie wklejaj wszystkiego co Ci się kliknie.

 

Wklejam wszystko co mi youtube wywali na monitorze :P

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ky-wPsI5uyI

 

 

chyba wklejałem ale nie mam pewności ;)

Edytowane przez szycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułuję inaczej; raz na czas podajesz coś perwersyjnie zabawnego, powodującego zaciekawienie i "swędzenie intelektu".

Zaczyna to ginąć w zalewie rollmopsów którą pociskasz coraz częściej, a bardziej pasującą do FB czy innego pudelka dla niepełnosprytnych. Bez urazy - nie marnuj się chłopcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułuję inaczej; raz na czas podajesz coś perwersyjnie zabawnego, powodującego zaciekawienie i "swędzenie intelektu". Zaczyna to ginąć w zalewie rollmopsów którą pociskasz coraz częściej, a bardziej pasującą do FB czy innego pudelka dla niepełnosprytnych. Bez urazy - nie marnuj się chłopcze ;)

 

Grzesiu wiem o co ci chodzi, zamiast wklejać coś na poziomie to daje jakieś mózgotrzepy dla gimnazjalistów,mea culpa mea culpa przyznaje się do tego i obiecuję poprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien facet pojechał do Tokio i zatrzymał się, jak to w Japonii, w hiper nowoczesnym hotelu. Wszedł do pokoju, boy z walizkami umieszczonymi na platformie z poduszką grawitacyjną ( kto by to dźwigał ) za nim. Facet rozgląda się po pokoju i oczom nie wierzy: ekran telewizyjny o grubości milimetrowego poliwęglanu na całą ścianę, sto głośników dookoła żeby dźwięk był maksymalnie przestrzenny, automatycznie przyciemniane szyby, które na życzenie wyświetlają dowolny krajobraz, łózko ze zmienną twardością materaca, wszystko oczywiście sterowane głosem albo, po założeniu mikro opaski na głowę, myślą. Science fiction! W łazience to samo: hiper jacuzzi sterowane sensorami, sufit na życzenie wyświetla słoneczne niebo oraz toaleta migocząca tysiącem światełek i guziczków. Zdeprymowany prosi boya, żeby ten objaśnił mu zasadę działania sracza. Chłopak po kolei tłumaczy działanie każdego przycisku. Czego tam nie było! Podcieranie ( miękkość i zapach papieru do wyboru ), mycie, płukanie, masaż, nakładanie balsamu, zaś na samym dole tkwił w konsoli duży, czerwony guzik z napisem ATR.

- Do czego ten guzik? - pyta boya

- To pana nie dotyczy. Tylko do użytku dam - odpowiada chłopak nienaganną angielszczyzną - ale uprzedzam pana żeby pan nigdy nie wcisnął tego guzika. To mogą zrobić wyłącznie kobiety.

Wyciągnął łapę po napiwek, ukłonił się i wyszedł.

W hotelu mieszkało się bardzo wygodnie, niemniej czerwony guzik ciągle go intrygował. Po kolejnym razie w toalecie, po setnym podcieraniu, myciu, suszeniu i balsamowaniu, po kolejnym rozpyleniu cudownego, różanego zapachu, w końcu nie wytrzymał i nacisnął zakazany, czerwony guzik. W następnej sekundzie poczuł potworny ból w kroczu i stracił przytomność.

Obudził się w szpitalu, nad nim pochylał się lekarz.

- Z przykrością muszą pana poinformować że stracił pan jądra - z ukłonem obwieścił mu japoński doktor.

- Jjjjak to? Jądra?!!!!!!!

- Niestety. Mimo wyraźnych wskazówek ze strony obsługi hotelu, wcisnął pan guzik z napisem ATR, drogi panie.

- Matko Boska! Przyznaję, wcisnąłem. Ta moja nieuleczalna ciekawość. Ale co znaczy ATR?!

- Jak to? Automatic Tampon Remover, oczywiście, Nie wiedział pan?

 

5c4d5ab80d53e6b59aff3c76de610b46_original.png?1387143811

 

W restauracji pewien polityk robi awanturę kelnerowi:

- W mojej zupie pływa kawałek gówna!

- To odbicie, proszę pana.

Edytowane przez cola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...