Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Kawał z podtekstem, dla inteligentnych i często bywających na forum. Sam go wymyśliłem :mrgreen::

 

- Który model Volkswagena najbardziej lubi Hubert?

- Pasek

 

:mrgreen:

 

pozdrawiam MackaSubru spotkanego niedawno na skrzyzowaniu

 

Buauahahahaha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co dostałeś paski????

 

Jak wielu - za niewinność :!: :mrgreen:

 

A dokładniej: jeden za to, że off-topiłem w Pytaniach do Dyrekcji i choć sam zgłosiłem się do kol. Modów z prośbą o usunięcie przypadkowych off-topów, w momencie, gdy się zorientowałem, że jesteśmy w "Pytaniach", dali mi pasek ( :arrow: dwie pierwsze strony w wątku Blue76 o Plejadach). Drugi natomiast za to, że zamiast pisać używając prostych form, pozwoliłem sobie użyć analogii filmowej w dziale organizacyjnym ( :arrow: pierwsza strona wątku założonego przez Moderatora) i kolega Mod, będący wówczas pod obstrzałem nowego łże-moda ( :mrgreen: ) nie wytrzymał ciśnienia i wlepił mi pasek :mrgreen:.

 

Do twarzy mi, nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co dostałeś paski????

 

Jak wielu - za niewinność :!: :mrgreen:

 

A dokładniej: jeden za to, że off-topiłem w Pytaniach do Dyrekcji i choć sam zgłosiłem się do kol. Modów z prośbą o usunięcie przypadkowych off-topów, w momencie, gdy się zorientowałem, że jesteśmy w "Pytaniach", dali mi pasek ( :arrow: dwie pierwsze strony w wątku Blue76 o Plejadach). Drugi natomiast za to, że zamiast pisać używając prostych form, pozwoliłem sobie użyć analogii filmowej w dziale organizacyjnym ( :arrow: pierwsza strona wątku założonego przez Moderatora) i kolega Mod, będący wówczas pod obstrzałem nowego łże-moda ( :mrgreen: ) nie wytrzymał ciśnienia i wlepił mi pasek :mrgreen:.

 

Do twarzy mi, nie? :mrgreen:

 

Po prostu jesteś Modem awangardowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi natomiast za to, że zamiast pisać używając prostych form, pozwoliłem sobie użyć analogii filmowej w dziale organizacyjnym ( :arrow: pierwsza strona wątku założonego przez Moderatora) i kolega Mod, będący wówczas pod obstrzałem nowego łże-moda ( :mrgreen: ) nie wytrzymał ciśnienia i wlepił mi pasek :mrgreen:

 

Mi też się dostało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się dostało ;-)

 

No właśnie. Ale że atmosfera była napięta, to już się z kol. WRC Fanem nie czepialiśmy. Az wtedy walczył z Imperatorem na Gwieździe Śmierci... tfu, chciałem powiedzieć: "dyskutował z Moderatorem w Organizacyjnym " :mrgreen:, to nie chcieliśmy go dekoncentrować i pozbawiać Mocy... tfu, chciałem powiedzieć: "nie chcieliśmy dyskutować na temat sensowności przyznania pasków, w obliczu cieszących nas wszystkich zmian, jakie czekają to forum".

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, z jakiej to gry ?

 

ehhh na onecie przypadkiem wpadłem na to ze 2 tyg. temu, a że obrazek mnie dość zaszokował to go "se" zapisałem. pamiętam tylko że gra ma się niedługo ukazać. a pewnie będzie o niej głośniej, zmień bieg historii ittd.

 

A ja nie mam paska o

na jak długo? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...