Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

- czy nie którzy ludzie nie mają luster? Już nie mowiąc o "śpiewaniu", bo to jest jakas tragedia... ktoś mi wytłumaczy, czemu każdy chce sie pokazać w Internecie? Nawet z takim wyglądem... przecież to pewne, że 90% to będą wysmiewcze i obraźliwe komentarze... przykre, ale sporo ludzi ma gładki mozg i IQ kamienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast takiej naklejki, walisz arkusz a4 naklejki (na etykiety) do cięcia, z tym jest zabawa :D

 

Podobną naklejkę wykombinowali kiedyś ochroniarze z centrum handlowego Reduta w Wawie - palantom, którzy parkowali na miejscu dla niepełnosprawnych naklejali na szybę drzwi nalepkę,chyba A4 z informacją, że zaparkował jak łoś.

Cały numer polegał na tym, że naklejka składała się z min.50 mniejszych i nie dało się tego oderwać jednym ruchem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zmówiłem sobie coś takiego :D

http://allegro.pl/naklejki-karny-[moderator czuwa]-kolko-10cm-trudno-zrywalne-i1415870315.html

Jak czasem widzę co wyprawiają "miszczowie" parkowania, to szału można dostać.

Teraz będę ich tym czestował ;)

no karny k.. członek jest fajny, tylko trochę drogi, może pomyślimy o jakimś grupowym zamówieniu, może rabat dostaniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no karny k.. członek jest fajny, tylko trochę drogi, może pomyślimy o jakimś grupowym zamówieniu, może rabat dostaniemy

 

Ja jestem za. Czasem to ludzkie pojęcie przechodzi jak widzisz buca czy blondi, jak np. bawarę stawia na kopercie pod sklepem i z masą goldów na łapach i gębie, zasuwa ochoczo na zakupy, mając całe społeczeństwo w pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zmówiłem sobie coś takiego :D

http://allegro.pl/naklejki-karny-[moderator czuwa]-kolko-10cm-trudno-zrywalne-i1415870315.html

Jak czasem widzę co wyprawiają "miszczowie" parkowania, to szału można dostać.

Teraz będę ich tym czestował ;)

no karny k.. członek jest fajny, tylko trochę drogi, może pomyślimy o jakimś grupowym zamówieniu, może rabat dostaniemy

Drogi?? 100szt za 30zł + przesyłka :)

 

no karny k.. członek jest fajny, tylko trochę drogi, może pomyślimy o jakimś grupowym zamówieniu, może rabat dostaniemy

 

Ja jestem za. Czasem to ludzkie pojęcie przechodzi jak widzisz buca czy blondi, jak np. bawarę stawia na kopercie pod sklepem i z masą goldów na łapach i gębie, zasuwa ochoczo na zakupy, mając całe społeczeństwo w pompie.

M.in. dla takich zwodników to kupiłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...