Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec jeździ S40 T4. STi ani WRX nie łyknie. Na dodatek mamy w automacie. :P Powiem tylko, że automat + te ok. 200KM/300Nm robi swoje - z pełną klasa, bez zbędnych redukcji leci do przodu. :) Kiedyś usilnie podążaliśmy na trasie za srebrnym STi - równo było, prędkości 170+, ostrze wyprzedzanie. :twisted::D Cudowna jazda - oczywiście on by nas zjadł z palcem w d... :) T4 ma CHYBA 7,2 do 100 w manualu, niby to nie tyle co SI, ale fajnie się jździ. 8)

 

Ten kolega ma w manualu. Co do wrazen z jazdy, juz w sumie kilku jazd... Moglbym miec takie auto do konca zycia (albo tylko tak mi sie wydaje, bo nie jechalem STi, he he). Przyspieszenie wystarczy do baaardzo sprawnego wyprzedzania na trasie, przy prawie kazdej predkosci, start ma swietny. W dodatku nie wyglada na 'sportowca' (wszystkie oznaczenia pozdejmowane), wiec czasem jest wesolo, zwlaszcza obok naprezonych megane coupe czy zeszpeconych wsiowym tjunem BMW... Czego moze brakuje, to napedu na 4. Ale samochod i tak jest wg mnie naprawde pociagajacy.

 

PS. To mowilem ja, osobnik na codzien jezdzacy malo mocnym turbodieslem... Wiem, ze moje podniety latwo zweryfikuje jazda kazdym WRX'em, ale poki co, moj ideal 'obadany' to T4. :wink:

jest do sprzedania T4 w dobrym stanie. W warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba focus to nie padaka, ale szkoda, żenie jechałeś Cossim. Facet tej nocy pewnie by musiał się zabrać za ręczną robotę.......... znaczy szydełkowanie

 

 

:twisted::twisted:

 

 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryyy ty ty ty ty ty ty ty łup iiiiiiiiii wrrrrrrr psst lup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pssssst łup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pssssssst łup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się, ze nawet STi Tobie spowszednieje jakbyś nim pojedził jakiś dłuższy czas. Tak to już jest, ze jak przemieszczasz się tylko jednym mocnym autem to po jakimś czasie się przyzwyczajasz. Pewenym lekiem na to jest drugie, znacznie słabsze autko i konieczność naprzemiennego poruszania się nimi z wiekszym naciskiem na to słabsze :)

 

To prawda. Na codzien 110KM w dieslu, od swieta 200KM w benzynie. Mozna to docenic, ja tak wlasnie mam, tylko te proporcje sa mocno zachwiane, bo 200KM nie moje, hehe...

 

PS. Dopisze jeszcze, bo to w sumie temat o rozluznianiu. Czy ci z Was, ktorzy maja 2 auta (1 mocne, drugie przemieszczajace sie), padaja zwykle ofiara prawa murphy'ego, czyli jak kroi sie sciganie to akurat jedzieciem tym slabym? ;) Mialem kiedys palio 103KM (hehe, tak, to to mocniejsze z dwoch moich aut) i clio 60KM. Oczywiscie stanal kolo mnie na swiatlach mlody chlopczyk w Skodzie, ekhm, Favorit (chyba tak sie to nazywalo). Ja ruszam, on ostro wyrwal, ja wdepnalem (hehe, cisne z 1.2 cala jego wielka moc!), przegralem... Oczywiscie palio by go zezarlo natychmiast, ale... prawo murphy'ego. Czy tez tak macie? Naturalnie, jestem swiadomy roznicy skali (WRX - palio), hehehe...

 

Dokładnie jest jak piszesz. Jak jadę Babcią to jest spokój, ale jak wezmę mondeo żony to już nie raz i nie dwa musiałem odpuścić jakiegoś 3 litrowego V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryyy ty ty ty ty ty ty ty łup iiiiiiiiii wrrrrrrr psst lup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pssssst łup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pssssssst łup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

:lol:

 

taki opis kila to na sr.pl powinien się pojawić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryyy ty ty ty ty ty ty ty łup iiiiiiiiii wrrrrrrr psst lup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pssssst łup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pssssssst łup wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

:lol:

 

taki opis kila to na sr.pl powinien się pojawić :twisted:

 

To to był opis killa. Ja myślałem, że Azrael - nowłaśnie Kuba o co chodziło :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był opis startu spod świateł :-)

 

zapomniałeś dodać "oooooooo..uuuuuuuuuuuuuuuuu..oooooooooo" takie dzwięki wydają okoliczni mieszkańcy podczas w/w :twisted:

 

a driwerzy innych samochodów, które mijał Cossie pamiętają tylko grzmot pioruna i błysk światła ;)

zapomniałeś dodac coś o mdlejących niewiastach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był opis startu spod świateł :-)

 

zapomniałeś dodać "oooooooo..uuuuuuuuuuuuuuuuu..oooooooooo" takie dzwięki wydają okoliczni mieszkańcy podczas w/w :twisted:

 

a driwerzy innych samochodów, które mijał Cossie pamiętają tylko grzmot pioruna i błysk światła ;)

zapomniałeś dodac coś o mdlejących niewiastach :wink:

 

i uciekających dzieciach.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był opis startu spod świateł :-)

 

zapomniałeś dodać "oooooooo..uuuuuuuuuuuuuuuuu..oooooooooo" takie dzwięki wydają okoliczni mieszkańcy podczas w/w :twisted:

 

a driwerzy innych samochodów, które mijał Cossie pamiętają tylko grzmot pioruna i błysk światła ;)

zapomniałeś dodac coś o mdlejących niewiastach :wink:

 

i uciekających dzieciach.... :D

o emerytkach nie wspominając :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma T4, a Ty tu siedzisz i jeszcze go nie przekonales do kupna Spec. B ?!

Than, żebyś wiedział ile razy próbowałem! Miała byc pod dachem chociaż Impreza RS (ta limitowana z poprzedniej zimy), potem Legac kombi, az padło na T4. (oczywiście argumentam mojego ojca przeciwko imprezie było...spalanie :P jakby w T4 było duzo mniejsze), był taki duuuży watek o tym. :P Do Legaca ciągle namawiam, podoba mu sie, ale on się nie zna, więc nie kupi. :evil:

 

T4 ogólnie dobrze sobie daje radę na mieście. Ostatnio zrobił takiego killa, jakiego dawno nie było. 8) Normalnie jeszcze nie widziałem, żeby dał pełną pytę spod świateł (akurat DSA było włączone, więc nie piszczało :P )... Hie hie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma T4, a Ty tu siedzisz i jeszcze go nie przekonales do kupna Spec. B ?!

Than, żebyś wiedział ile razy próbowałem! Miała byc pod dachem chociaż Impreza RS (ta limitowana z poprzedniej zimy), potem Legac kombi, az padło na T4. (oczywiście argumentam mojego ojca przeciwko imprezie było...spalanie :P jakby w T4 było duzo mniejsze), był taki duuuży watek o tym. :P Do Legaca ciągle namawiam, podoba mu sie, ale on się nie zna, więc nie kupi. :evil:

 

T4 ogólnie dobrze sobie daje radę na mieście. Ostatnio zrobił takiego killa, jakiego dawno nie było. 8) Normalnie jeszcze nie widziałem, żeby dał pełną pytę spod świateł (akurat DSA było włączone, więc nie piszczało :P )... Hie hie :twisted:

 

Ten moj kolega zastanawial sie nad Foresterem, ale wlasnie ze wzgledu na spalanie i cene wzial T4. Stwierdzil, ze Forys za drogi i za duzo spala przy wiekszych predkosciach (jego kumpel z firmy kupil i tak go reklamowal, hehe)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T4 ogólnie dobrze sobie daje radę na mieście. Ostatnio zrobił takiego killa, jakiego dawno nie było. 8) Normalnie jeszcze nie widziałem, żeby dał pełną pytę spod świateł (akurat DSA było włączone, więc nie piszczało :P )... Hie hie :twisted:

Spadnie śnieg, służby drogowe zaśpię i się skończy :) Byle impraeza/legac N/A zje go na śniadanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T4 ogólnie dobrze sobie daje radę na mieście. Ostatnio zrobił takiego killa, jakiego dawno nie było. 8) Normalnie jeszcze nie widziałem, żeby dał pełną pytę spod świateł (akurat DSA było włączone, więc nie piszczało :P )... Hie hie :twisted:

Spadnie śnieg, służby drogowe zaśpię i się skończy :) Byle impraeza/legac N/A zje go na śniadanie ;)

Wiem o tym i zdaję sobie sprawę. :) Ale widac jego nie przekonam. :x Niestety nie ja decyduje o zakupie/wyborze nowego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym i zdaję sobie sprawę. :) Ale widac jego nie przekonam. :x Niestety nie ja decyduje o zakupie/wyborze nowego auta.

Zaaranżuj spotkanie na jakichś świałach z kimś kto ma szuwarka, oczywiscie musi być ślisko, inaczej volvo sobie poradzi :) Zobaczysz, że ojciec zmieni zdanie :) I kto wie, może nastepnej zimy bedzie jakiś czterołap (byle nie XC70 czy jak się to zwie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...