Skocz do zawartości

McRae Gathering


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moze jednak to lotnisko powyżej Londynu (nigdy nie pamietam jak się nazywa) i dalej na kołach?

Ja bym generalnie polecal Birmingham lub Coventry oba sa przy trasie - Luton jest na polnocy Londynu i to faktycznie najblizej Bunbury - jeszcze Stansted bardziej na wschod

No i oczywiscie Bristol ... Wybor macie dosc duzy - tylko zalezy jaki macie dokladnie plan zajec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, jaki macie plan dokladnie :?: Ruszyc z Lanark ze Szkocji czy dolaczyc gdzies po drodze do konwoju :?:

Wybor lotnisk jest dosc duzy i prawie kazde jest polozone wzdluz trasy wiec zalezy jaka macie opcje i gdzie odbieracie auta.

 

Tak przy okazji rejestracji "ochoty" w uczestnictwie pada pytanie o nazwe klubu z jakiego ramienia sie wystepuje :mrgreen: - pozwolilem sobie wpisac Subaru Import Polska Team - jesli faktycznie wiecej z nas by sie tam wybieralo to mozna organizatorom dac znac o istnieniu takowego klubu :mrgreen: Taka mala reklama Polski na angelskiej stronie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym był za tyma aby polecieć do Glasgow pojechac cały konwój potem wrócić z Birmingham lub Londynu...chciałbym pojecha całą trasę w Hołdzie bo tak to czuję

 

Wielka Prośba bo się temat zaczyna rozmywać IMHO..musimy podjąc decyzję wraz z planem organizacyjnym do dnia 20.07

moja propozycja>

27.08 wyjeżdza z Polski Lora z samochodami zmierza do Lanark

29.08 jesteśmy grupa na miejscu

30/31/08 event

01.09 lot do Polski lora zabiera auta z Banbury

 

muślę że należy podać organizatorowi adres www.klub.subaru.pl lub adres do forum abu również Polska znalazła się w spisie organizacji wspierających event

 

MaciekSubru jak tam z tą sytuacją w prasie są chętni na wsparcie?

 

Jak już pisałem SIP trochę dołoży, tylko musimy wykrystalizować grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli faktycznie wiecej z nas by sie tam wybieralo to mozna organizatorom dac znac o istnieniu takowego klubu Taka mala reklama Polski na angelskiej stronie

 

muślę że należy podać organizatorowi adres www.klub.subaru.pl lub adres do forum abu również Polska znalazła się w spisie organizacji wspierających event

 

spoko, spoko, reka jest jak najbardziej na pulsie :mrgreen: Sprawa zalatwiana od dobrych kilku dni. Niedlugo "nasze" logo ozdobi strone organizatora :cool: Dzieki dla Dyrekcji i Flippera :grin:

 

 

tylko musimy wykrystalizować grupę

 

Prosze krystalizowac, czekam na liste uczestnikow.

 

Naklejki juz do mnie leca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym gotów się przejechać. Na razie sponsorzy, z którymi gadałem, kazali mi się wypchać... :twisted:

 

Podpowiem natomiast coś z doświadczeń ringowych - tam też lecieliśmy samolotem, a wozy jechały lorami. Ustaliłem - jako organizator tegorocznego wyjazdu ( 8) ) - że lory wystartują dzień wcześniej, niż kierowcy. Ale to było 1200 km - w przypadku CMR Gathering, a więc UK i promu, musi się to stać co najmniej 2 dni przed lotem.

 

Następnie wszedłem na google, ustaliłem adres lotniska w Kolonii. Potem wszedłem na maps.google.com i ustaliłem, gdzie jest najbliższa od lotniska stacja benzynowa/duży parking przy autostradzie (raczej nie ma co oczekiwać, że lory podjadą pod terminal i tam rozładują nasze wozy, albo że zrobią to w centrum miasteczka obok lotniska :twisted:). Namiary na tę stację, wraz z wydrukowanymi współrzędnymi i mapkami z maps.google.com dałem potem kierowcom wraz z informacją, o której mają się spodziewać przylotu kierowców, a więc o której mają być na miejscu. Oni na tej podstawie wyliczyli godzinę własnego startu.

 

Po wylądowaniu na lotnisku wzięliśmy 2 minibusy i kazaliśmy się zawieźć na tę stację benzynową, gdzie stały wozy i tam je odebraliśmy, a potem już na kołach dotarliśmy na Ring.

 

Wydaje mi się, że podobną metodę można by zastosować w przypadku CMR Gathering.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu to jak tam kto jedzie i wogóle

 

no wlasnie, wlasnie :?: :idea: Bo troszke bedzie kiszka (pasztetowa) jak sie prawie nikt (poza frakcja UK) nie pojawi, po tym jak szumu narobilem :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dumna reprezentacja forum SIP się zapowiada ja i Az :razz: no dawać jakies konkrety pliss

 

JA jade, Alex pewnie ze mną :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...