Skocz do zawartości

McRae Gathering


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zamówiłem dwie naliepki "wejściówki" na impreze prodrive'a :lol:

Jak wygląda organizacja ekipy w uk :?: a konkretniej ludzi z centralnej uk :?: :?: :?: Fajnie było by sie zorganizować i pocisnąć do Lanark, ewentualnie dołączyć do konwoju jadącego do Banbury gdzieś po drodze :!: Są już jakieś wstępne plany :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wygląda organizacja ekipy w uk a konkretniej ludzi z centralnej uk Fajnie było by sie zorganizować i pocisnąć do Lanark, ewentualnie dołączyć do konwoju jadącego do Banbury gdzieś po drodze Są już jakieś wstępne plany

 

Proponuje kontakt na PW z towazyszem Janem Dropem - nieoficjalnym perezesem frakcji PLUK :razz: :mrgreen: Jak cos sie centralnie dzieje w UK, co chocby z daleka brzmi jak dzwiek boxera przerywany swistem zaworka, to JD juz tam jest :wink:

 

Serio.

 

A jak tam ekipa z Polanda? :roll:

 

BTW, naklejki zamowione :smile:

 

Odbior?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbior?

T8LEK, Tak jak mowilem to zdryndamy sie w trakcie bo nie pojade do Szkocji :neutral: leniwy sie zrobilem ostatnio :lol:

 

co chocby z daleka brzmi jak dzwiek boxera przerywany swistem zaworka, to JD juz tam jest :wink:

 

I zawija w te sreberka tak :?: :razz: :mrgreen: A powazniej to moj plan jest taki zeby dolaczyc w drodze do kilkumilowego bulgoczacego konwoju Subarynek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, carfit, nie poddawajcie sie....

moze przyjedziecie 'na kolach'? z amsterdamu jest prom do new castle (dfds), wrocicie kanalem....

 

na kołach nie jade z kilku powodów, dupy w siedzeniu kubełkowym nie czuje po 200 km to raz, dwa na paliwo o olej wydam majątek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, carfit, nie poddawajcie sie....

moze przyjedziecie 'na kolach'? z amsterdamu jest prom do new castle (dfds), wrocicie kanalem....

 

na kołach nie jade z kilku powodów, dupy w siedzeniu kubełkowym nie czuje po 200 km to raz, dwa na paliwo o olej wydam majątek :roll:

a moze foresterem? wazne, coby subaru bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit to pojedziecie jednym z Herrkamem, oleju nic nie weźmie, a palić będzie 6l/100km :mrgreen: a jak chodzi o fotele to chyba aż tak źle nie będzie w seryjnych :wink:

 

Jeszcze by mnie Herrkam poprosił co bym poprowadził jak sie chłopina zmęczy, i silnik wysadzę :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk nie chcesz jechać?? :mrgreen:

Hehe, swoim raczej nie, mi też pali powyżej 6l, ale do kogoś to może bym się dołączył, tylko że na obecną chwilę nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć czy będę mógł w tym terminie.

Jeszcze by mnie Herrkam poprosił co bym poprowadził jak sie chłopina zmęczy, i silnik wysadzę :roll: :mrgreen:

Mówisz że te nowe też takie wadliwe są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam napisał/a:

widze że z polskiej reprezentacji raczej nici

 

też mnie to martwi

 

ej, no jak to tak? :evil: :wink: To mam sie sam tymi nalepcamy obkleic??

 

:mrgreen:

 

MYSZA po przegladzie, pali jak nie przymierzajac Legacy diesel, to mozna smialo na kolach sie przyturlac. Prom (jak juz wspomnial Sz. Kol. kogii) z Amsterdamu do Newcastle :arrow: szybko, w miare tanio, przyjemnie i z polska obsluga :wink: :mrgreen:

 

Jeszcze by mnie Herrkam poprosił co bym poprowadził jak sie chłopina zmęczy, i silnik wysadzę

 

na autostradzie: dlugie, 6ty bieg, tempomat i nieopuszczasz lewego pasa :wink: sie nie da wysadzic, chociaz podobno jestes super zdolny :razz: Albo zabierzcie Alexa, bo cos sie odgrazal, ze sie wybiera i bedzie zmiennik nieinwazyjny :wink:

 

:mrgreen:

 

Taka impreza sie juz raczej nie powtorzy! Tyle Subaru w jednym konwoju, rekordy swiata itp, itd. No i... znizka na pakiet w prodrive'ie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, poza tym mam blisko, ale może te bony są wymienne :mrgreen:

 

tia, chyba na pakiet odebrania gwarancji przez SIP :wink: :mrgreen:

 

 

P.S. My tu gadu gadu a chętnych na kawiorowy wyjazd brak :evil: naprawde nie ma więcej chętnych :idea: ludzie ruszcie te dupska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę nawet być może na kołach musze obadać co i jak i podam Ci niedługo moją marszutę aby się gdzieś spiknąć

 

i ona bardzo sluszna jest, ta koncepcja :mrgreen:

 

My tu gadu gadu a chętnych na kawiorowy wyjazd brak naprawde nie ma więcej chętnych ludzie ruszcie te dupska

 

sie podpisuje obiema recami :arrow: jak przyjedziecie z PL na Mc.G. to my z UK nie bedziemy mieli wyboru i przyjedziemy na PLAYady 2009 (prawda Janek :twisted::mrgreen: :?: ) :wink:

 

Wiec panowie jukeje jezeli ekipa z PL jedzie to my rowniez musimy byc

 

sie wie, sie bedzie!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my z UK nie bedziemy mieli wyboru i przyjedziemy na PLAYady 2009 (prawda Janek :twisted::mrgreen: :?: ) :wink:

 

Potwierdzam :cool:

 

A ja od :mrgreen:

15:45 - M42 Junction 2, Hopwood Park Services

 

Czyli od konca prawie :mrgreen:

 

Tez myslalem o tym miejscu :razz: :twisted:

 

[ Dodano: Pią Lip 25, 2008 7:25 pm ]

ktoś byłby chętny mnie do siebie przygarnąć do samochodu, to z chęcią bym się wybrał

 

Wpadaj miejsce sie znajdzie sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...