Skocz do zawartości

McRae Gathering


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze godocie chlopaki :mrgreen: jak trza to trza heh...

A apropo przyjazdu..pisalem T8LEK na priv'a do Ciebie w sprawie naklejeczek..znajdzie sie jeszcze jakas dla mnie??Mam nadzieje ze tak..

Pozdro dla wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oficjalnie sie zarejestrowalem, jako klub podalem forum.subaru.pl, t8lek kupowal nalepki i chyba musial podac tablice swojego auta...

 

T8LEK, czy podawales dane aut tych osob dla ktorych masz naklejki czy trzeba sie samemu zarejestrowac :?:

 

w sprawie naklejeczek..znajdzie sie jeszcze jakas dla mnie??

 

T8LEK, opisz jak wyglada sprawa naklejek :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby, sorrki, ale wszystkie naklejki mi sie wzieli i rozeszli (tak duzo to ich w sumie nie bylo) :???:

 

Wszyscy chetni sa proszeni o zakup we wlasnym zakresie na:

http://www.mcrae-gathering.co.uk/compon ... /Itemid,1/

 

pamietajmy, ze nalepa = wejsciowka i wszystkie pieniazki ida na charity (organizatorzy zajmuja sie cala impreza na zasadzie wolontariatu)

 

czy podawales dane aut tych osob dla ktorych masz naklejki czy trzeba sie samemu zarejestrowac

 

podawalem tylko siebie, bo w formularzu bylo tylko jedno miejsce :razz: Podajcie mi prosze swoje dane (model auta i numer rejstracyjny) na :arrow: PW i wysle to zbiorowo Andy'emu mailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zabookowalem hotel dla mnie i tow. t8lka...

mamy premier travell inn w daventry, watford gap.... jezeli jeszcze nie macie hotelu, to moze tam sia ladujcie? pogadamy wieczorem przy 'bezalkoholowym' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'bezalkoholowym'

 

tia.... a ja jestem lemoniadowy joe e44105b18885b0c5.jpg :mrgreen:

 

 

:mrgreen:

 

 

 

 

 

 

wlasnie dostalem informacje, ze naklejki do mnie wyslano :grin:

 

herrkam, udalo sie jeszcze kogos zmobilizowac, czy sam dzielnie bedziesz reprezentowal PL :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii, podaj linka na tego premiera co bysmy tego bezalkoholowego opracowali :wink:

Niech Kogii potwierdzi ale znalazlem to :

 

Daventry (Watford Gap)

Watford Gap Motorway Service Area

M1 Southbound

Northampton

NN6 7UZ

 

T: 08701 977 301

F: 01327 871333

 

Linka nie bedzie :mrgreen: bo sie go nie da wkleic :twisted::evil:

 

Ja niestety z oferty hotelowej nie skorzystam ........ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karton lemoniady dla Ciebie zabrac?

 

ty sie zajac nie smiej, bo wlasnie koszulki gatherowe do mnie przypelzly :mrgreen: i Lka jest wielka jak na zawodnika sumo, wiec chyba damy rade w nich wystapic :razz:

 

Zmiany nickow juz byly i sie skonczyly

 

ech... zycie... :wink: :cool:

 

 

:mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

herrkam? zyjesz :?: :!: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim...

Ja mam jedno male pytanko...jak to jest z tym czekiem..zaplacic mam na poczcie czy poprostu wypelnic czek i wyslac go do nich..??

Moze i smieszne ale nie korzystalem z czekow i nie mam pojecia,a pamietam ze Home Office placilem na poczcie....

Dzieki za info i pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jestem na urlopie jeszcze nie planowałem nic ale trzymajcie dla mnie naklejkę i po dwa miejsca bo jadę z kumplem

 

spoko! Fajnie, ze bedziecie :grin:

 

jak to jest z tym czekiem..zaplacic mam na poczcie czy poprostu wypelnic czek i wyslac go do nich

 

?? check this out :razz: kurcze, nie wiem ossso kaman. ja placilem karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja placilem karta

No widzisz..a ja mialem do wyboru Paypal albo check....

Nic..zapytalem sie juz ich bezposrednio....zobaczy sie..zebym tylko zdazyl zaplacic bo inaczej sie zdenerwuje sie...

Ciekawe czy Anglia kiedykolwiek bedzie znormalizowana haha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejki przyszly :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 06, 2008 1:34 pm ]

chcialem wkleic linka z wyszukanym hotelem

 

ee, ja bym nie przesadzal, te hotele wcale nie sa takie wyszukane. Ot zwykly 3 gwiazdkowy motel :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc poprowadźcie mnie trochę proszę będziemy w UK jakoś 29 po południu, gdzie mam dojechać jakie hotele ile szacunkowo liczyć kosztów na pokój czy spotykamy się grupą czy jak czekam na info :mrgreen: jakoś 28.08 rano startuję z PL

 

koledzy w uk jakieś życzenia z PL?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc poprowadźcie mnie trochę proszę będziemy w UK jakoś 29 po południu, gdzie mam dojechać jakie hotele ile szacunkowo liczyć kosztów na pokój czy spotykamy się grupą czy jak czekam na info jakoś 28.08 rano startuję z PL

 

W Edynburgu jest obecnie festiwal, wiec z piatku na sobote napewno nie bedziecie sie nudzic. Daj znac dakad przyplywacie, to obmyslimy jakas marszrute.

 

Grupa nielicznych twardzieli, co to bedzie jechac CALA trase :razz: , startuje w sobote raniutko z Edynburga i ladujemy sie na start w Lanark. Start jest przewidziany na 10 rano. Opuszczamy Ediego kolo 8:30. Tankowanie V-Powera w Lanark do pelna powinno zalatwic sprawe calego konwoju - w razie draki mozna bedzie dotankowac furaki:

M6, between Junctions 27 and 28, Charnock Richards. There will be a one hour stop here for refuelling and lunch. If joining the convoy here please make sure you are fuelled up BEFORE the convoy arrives to alleviate pressure at the petrol station. This is a Shell station. In the interests of safety please follow the directions of Marshals for refuelling as it will not be possible to fit everyone into the filling station at once and queuing will see cars tailed back onto the motorway. You may have to park up and then refuel when the queues are less.

Na sobote wieczor nie zaplanowano zadnych oficjalnych atrakcji. Twardziele, co to jada CALA trase :razz: maja zabookowany hotel klasy motel, z soboty na niedziele. Z nieoficjalnych atrakcji przewidziano degustacje lemoniady :mrgreen: :wink: Tam tez prawdopodobnie spotkamy sie z cala ekipa srodkowopoludniowej Anglii, w skladzie perezes Jan Drop, anglik, nobby, Bastek333, Stanst666, Robo i byc moze PLayer i Jacek Michalski:

Daventry (Watford Gap)

Watford Gap Motorway Service Area

M1 Southbound

Northampton

NN6 7UZ

 

T: 08701 977 301

F: 01327 871333

 

herrkam, jak chcecie mozemy Wam zarezerwowac 2 pokoje w tym samym hotelu. Platne (okolo 60 funtow za pokoj za sniadaniem) przy odbiorze kluczy, czyli ze szkocka: nea bother wee man! Daj znac na :arrow: PW. Co do noclegu z piatku na sobote, o ile mi wiadomo sprawe wstepnie organizuje kogii - musicie sie zgadac na :arrow: PW. Kiedy i skad macie prom na kontynent? Twardziele, co to jada CALA trase (i to dwa razy!) :razz: musza sie ponownie narysowac w szkockich kniejach w niedziele wieczorem.

 

 

*** z ostaniej chwili *** prosze o podanie namiarow na siebie (blachy i numer telefonu komorkowego sa wymagane przez organizatorow) na :arrow: PW, wszystkich tych, ktorzy jeszcze tego nie zrobili - prosba nie dotyczy kupujacych nalepy na wlasna reke :wink: Dodatkowo przekazuje goraca prosbe od Andy'ego (jednego ze wspolorganizatorow calego zamieszania):

We will be notifying the local press as to what is happpening and why Banbury is suddenly going to be infested with Subarus! We'll make it clear it is a respectful charity event , not some boy-racer "Cruise" and we're injecting a lot of money into their local economy. Please help us by respecting the local residents and keep revs low if you've got a loud exhaust! We want the locals to go away thinking what a nice bunch of people the Subaru community are.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardziele, co to jada CALA trase (i to dwa razy!) :razz: musza sie ponownie narysowac w szkockich kniejach w niedziele wieczorem.

 

Nie zapomnijcie o kiltach twardziele :razz: :twisted:

 

a takiego do premier inn to kazdy prezes se znajdzie :lol: :lol: :lol:

 

Wlasnie to mialem na mysli :wink: Prosto i bez komplikacji mozna bukowac nocleg :razz:

 

dakad przyplywacie

 

herrkam, to jest jedna z wazniejszych info, bez tego nie mozna za duzo powiedziec :idea:

 

Platne (okolo 60 funtow za pokoj za sniadaniem)

 

Przez neta wychodzi 49& :idea:

 

T8LEK, dostales moje info na PW :?:

 

Dodatkowo przekazuje goraca prosbe od Andy'ego (jednego ze wspolorganizatorow calego zamieszania):

Cytat:

We will be notifying the local press as to what is happpening and why Banbury is suddenly going to be infested with Subarus! We'll make it clear it is a respectful charity event , not some boy-racer "Cruise" and we're injecting a lot of money into their local economy. Please help us by respecting the local residents and keep revs low if you've got a loud exhaust! We want the locals

 

To sie chyba rozumie samo przez sie, sie rozumie sie :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 06, 2008 8:31 pm ]

carfit a jak Twoje plany :?: Dasz rade przyjechac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez neta wychodzi 49&

zgadza sie, sam pokoj.... do tego jedno sniadanie 7.50... a my jedziemy ze swoimi lepszymi polowami - obawiam sie, ze czas zweryfikuje, iz byl to powazny blad.... :razz:

herrkam, :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, dostales moje info na PW

 

chyba nie... :?: :idea: zdzwonimy sie jakos (wczoraj juz padlem, sorry)

 

jedziemy ze swoimi lepszymi polowami - obawiam sie, ze czas zweryfikuje, iz byl to powazny blad....

 

ja sam w strachu :???: "are we there yet??"

 

:cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...