Skocz do zawartości

McRae Gathering


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to razniej by bylo :mrgreen: - kolega z Coventry tez chyba ma dogodnie z tamtad :mrgreen: (Stand666)

 

Cze... nie chce jeszcze nic mówić na pewno, ale wszystko wskazuje na to że dupa z tego będzie bo urlop w Grecji mi panna z sąsiadami zaplanowała :evil::evil::evil: cały czas nad tym pracuje ale pasztet sie zapowiada :???: wściekły jestem bo bardzo chciałem poznać Elite UK a tu uuujjjj. Jest jeszcze opcja opóźnienia tego wątpliwego wypoczynku do niedzieli ew. poniedziałku :idea: zrobie co moge, bo nie prędko przydarzy sie taka okazja :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW to nie doszly....

Bastek333, czyli wstepnie umawiamy sie w tym miejscu

 

Bastek333 napisał/a:

15:45 - M42 Junction 2, Hopwood Park Services

 

cieniasy, calej trasy sie przejechac nie chce? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update nalepowy.

 

Wiem, ze Bastek333 zanabyl zestaw obowiazkowy dla siebie. Ja mam nalepki dla Janka, kogiiego i herrkam'a + jedna wolna.

 

:cool:

 

no to jak by dalo rade to ja bym sie pisal na ta jedna wolna... :twisted: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszly juz do Ciebie naklejki

 

Nie doszly. Chyba maja pod gorke. A serio, podobno maja prawo isc do 20tu paru dni (musza miec male nozki). Na stronie postuluja, zeby upominac sie dopiero po miesiacu od zlozenia zamowienia. Zgodnie z tymi wytycznymi, nalepy powinny do mnie zawitac najpozniej za 2 tygodnie.

 

no to jak by dalo rade to ja bym sie pisal na ta jedna wolna...

 

Niniejszym rezerwuje (widze, ze kolega Robo "jedynie sluszny" '02 WRX silver! Tak trzymac :mrgreen: ) :grin:

 

My tu wszedzie jezdzimy

 

W tym "tu" jest przyslowiowy burek pochowany :razz: Bo to trzeba czasami "tam" (czytaj :arrow: na polnoc) tez pojechac :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z Polskim skladem ??? Nawet w newsletterze jest o delegacji z Polski wiec ....... !!!

 

With just one month to go until the largest Subaru event the world has seen we're sure you're wondering (as are we!) where we're at in terms of the numbers of cars attending. A quick run of a report and a bit of de-duplication and, if everybody turns up, we have an amazing 880 cars registered so far with more coming in daily! That doesn't include the Polish guys who are coming over who we don't have exact numbers or Registration Number details for yet or a few of the local guys in Scotland who got their stickers early and aren't yet on the database. That should take us over 900.

 

A tak na marginesie to mam nadzieje ze pan prezes :mrgreen: (czytaj Janek) ma numerki telefonow do Polskiej delegacji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to mam nadzieje ze pan prezes :mrgreen: (czytaj Janek) ma numerki telefonow do Polskiej delegacji :cool:

 

Bez przesady :wink: Ta impre ogarnia T8LEK, :twisted: zeby bylo jasne :razz: ale mam numerki do delegacji Szkockiej :mrgreen:

 

bo jadę na 99,999% :mrgreen:

 

Respekt :cool:

 

W tym "tu" jest przyslowiowy burek pochowany :razz: Bo to trzeba czasami "tam" (czytaj :arrow: na polnoc) tez pojechac :twisted::mrgreen:

 

eeech juz nie chce mi sie gadac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rezerwacje

 

no problemo :mrgreen: Fajnie, ze sie wszyscy "zjedziemy"

 

Ta impre ogarnia T8LEK

 

tam odrazu ogarnia :razz:

 

ale mam numerki do delegacji Szkockiej

 

to niezly numer jest! Ta szkocka delegacyja :mrgreen:

 

eeech juz nie chce mi sie gadac

 

bo to nie ma o czym gadac, to trzeba przyjechac :razz: :twisted:

 

 

:mrgreen:

 

PS. Ogladalem niedawno bigraficzne DVD Colina i musze sie przyznac, ze wzruszylem sie do lez :roll: To byl super facet i swietny kierowca. Mieszkal i... tragicznie zginal doslownie godzinke jazdy od miejsca w ktorym mieszkam. Polecam to DVD :arrow: http://www.dukevideo.com/Cars/DVD/Rally ... 20DVD.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzialem :cry: Dzieki niemu i jego jezdzie wiele ludzi zakochalo sie w rajdach :sad: Rowniez polecam to DVD :idea:

 

bo to nie ma o czym gadac, to trzeba przyjechac :razz: :twisted:

 

Panowie Scotlandowie :smile: dokladnie tak jak napisaliscie :wink: TO TRZEBA PRZYJECHAC :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...