Skocz do zawartości

Forester Hubertus


Właściciel Browaru

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś było takie coś w ofercie... Wolnossący silnik, łatwa do czyszczenia tapicerka, cena więcej niż przystępna (jeśli mnie pamięć nie myli - 76 kPLN). Takie auto dla majętnych leśników lub ludzi ceniących prostotę (do których w umiarkowanym stopniu i ja należę).

 

Czy Dyrekcja mogłaby przypomnieć coś więcej na temat tego modelu i wypowiedzieć się na temat szans wprowadzenia go z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Czasem dawne czasy bywaja wspominane pozytywnie. A prawdę powiedziawszy to nasza pamięć płata figle - może dla tego tak wiele osób z rozrzewnieniem myśli o czasach socjalistycznych ...

Otóż - Forester Hubertus nazywany był w Polsce "Trend".

Cena wynosiła 99.000 zł - od GL różnił się zasadniczo tym, że nie miał klimatyzacji.

Apropos - tego typu informacje można znaleźć wchodząc na naszą stronę, dalej "Oferta" i "Archiwum oferty" :wink:

 

Pozdrowienia

 

PS. Dzisiejsze czasy lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... wczesniejsze legacy hubertus (:arrow: foto), posiadal orurowanie z przodu :?: :?: ........

 

pozdr. mk.si

 

Z Hubertusa pamietam tylko, strzelanie, ognisko i ostra popijawe...a i pan lesniczy latal po lesie nad ranem w rogach jelenia..ale czy mial rure z przodu..nie wiem..byl z zona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Był z żoną ? I mimo tego rogi :shock: :D

Czyli:

- albo wyjątkowo głęboko zajrzał do butelki;

- albo wyjątkowo długo ganiał się za zającem w celu jego upolowania;

- albo to właśnie zając mu te rogi przyprawił, gdy się na chwilę odwrócił.

 

Teraz oczekuję ze strony świadka naocznego na skorygowanie wersji zdarzeń, lub otwierdzenie jednej z alternatyw.

W przypadku braku jasnej odpowiedzi ze strony p.t. Moniqi (Kiedy następna kawa w SIP-ie : forumowicze czekają na informacje !) powołamy komisję, która zada mnóstwo pytań i niczego nie wyjaśni :P

 

Teraz na serio: Forester nie był zaopatrzony w "rogi".

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..ja nie wiem czy tak moge...przesluchanie powinno byc...no jesli nie utajnione to przynajmniej przy kawie i W-Z'etce..ze wzgledu na dobro swiadka ...

powolywanie komisji w sprawch komisji idzie nam calkiem dobrze wiec..

oczywiscie ja, zgodnie z narodowa tradycja bede jej czlonkiem.. :wink:

a co do wersji zdarzen... a co prawdopodobnych odpowiedzi Szanownej...to wszytstkie sa wlasciwe...nagrode...wysl...wrecze osobiscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....ze wzgledu na dobro swiadka ... bede czlonkiem.. osobiscie :wink:

 

Jako matka, cheba mam prawo to zobaczyc .....???

 

Jako matka ........................................................................tako córka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itam po ponownym "niebycie".

I przyznaję, że jestem wręcz zaszokowany brakiem taktu oraz niezdrowymi objawami przerośniętej ciekawości osób, które są zdecydowanie współtwórcami tego Forum. Myślę zarówno o moderatorze, jak i Matce Forumowej. Be :!: Wstyd :!:

Odrobinę finezji, zrozumienia, wyczucia taktu :!:

Jak można się tak nachalnie wpraszać :shock:

To w tym miejscu szanowna p.t. Forumowiczka oferuje z wielką delikatnością i jakże pełną dyplomacji zawoalowaną sugestią osobiste "wręczenie" nagrody .... i co :?: Widzów do tego potrzeba :?: :twisted: A może jeszcze prasę :?: :twisted: I fotoreporterów :?: :twisted:

Gdzież poszanowanie dla dóbr osobistych :?:

Gdzie takt, kultura, dyskrecja :?:

 

Wstyd Panowie, oj wstyd :!:

 

To nawet ja, stary wilk morski włóczący się po portowych knajpach więcej wiem o kulturze stosunków międzyludzkich niż wy.

 

I to na tak szanownym Forum....

Z przyjemnością tu zaglądałem, a teraz ? Taki upadek ?

 

 

Korsarus demolitius moralis

(zdemolowany moralnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..ja nie wiem czy tak moge...przesluchanie powinno byc...no jesli nie utajnione to przynajmniej przy kawie i W-Z'etce..ze wzgledu na dobro swiadka ...

 

1 osobowa komisja - toz to sie nie godzi, a jezeli nie "utajnione" to bezstronna osoba byc powinna. Kronikarz powinien udokumentowac, fotograf fotografowac, kamerzysta nakrecic, a szanowna Dyrekcja umozliwic.

 

W kwestii formalnej. Drogi Korsarzu, cytuje "I musi byc 1 bezstronna osoba" koniec cytatu. Co oznacza nic wiecej jak koniecznosc wydania wyroku obiektywnie patrzac na sprawe, o ktorej mowa. Wybor pozostawia sie Wielce Szanownej Dyrekcji :wink:

 

Odebrac to mozna rowniez jako troske o niski wymiar kary, a tym samym o dobro Forumowiczki Moniqi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...