Skocz do zawartości

Impreza - samochód na codzień?


jacek123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przepalic 200l w jeden dzien to jednak wyczyn
4 tankowania ale pewnie po pół baku więc wychodzi 100l bo nikt rozsądny nie upala GT-ka na mniej niż ćwierć baku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem passata 1,8t bmw 328, impreze teraz i powiem ze wszystkie pala tak jak manual podaje ok 8-10l miasto tylko ...................jak sie przestrzega przepisów....(czytaj jestes zawali droga i kazdy cie zmryga, ztrabi itp)

 

Udalo mi sie to raz ,jak portfela zapomnialem i mialem rezerwowe 100zl w popielniczce i bylem z 200km od domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to dziwne trochę bo teraz jak jeżdżę Imprezą to palę nieco ponad 10 litrów na setkę. Jazda dynamiczna, dość częste odkręcanie obrotów, w dużej mierze jeżdżę w mieście. I zdecydowanie nie czuję się zawalidrogą, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę Imprezą to palę nieco ponad 10 litrów na setkę.

Potwierdzam, ja też mam 2.0R i róznica między jazdą bardziej dynamiczną i oszczędną po mieście jest niewielka. Mnie się wacha między 10,5 a 11,5, więc po co się stresować jazdą emerycką.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja też mam 2.0R i róznica między jazdą bardziej dynamiczną i oszczędną po mieście jest niewielka. Mnie się wacha między 10,5 a 11,5, więc po co się stresować jazdą emerycką....

Tylko po co w takim razie N/A, skoro tak duzo pali?

WRX palil mi przy bardzo ostrej, miejskiej jezdzie typu gaz-hamulec, jakies 12.5l/100km, a STi pali mi, przy jezdze wiekszym katowaniu 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja też mam 2.0R i róznica między jazdą bardziej dynamiczną i oszczędną po mieście jest niewielka. Mnie się wacha między 10,5 a 11,5, więc po co się stresować jazdą emerycką....

Tylko po co w takim razie N/A, skoro tak duzo pali?

WRX palil mi przy bardzo ostrej, miejskiej jezdzie typu gaz-hamulec, jakies 12.5l/100km, a STi pali mi, przy jezdze wiekszym katowaniu 15.

nie wierze w takie liczby przy ostrej jezdzie... 12.5L na setke km w miescie dla WRX'a to mniej niz podaje producent... :roll:

a 15L w katowanym STi to juz w ogole jakies science fiction :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze w takie liczby przy ostrej jezdzie... 12.5L na setke km w miescie dla WRX'a to mniej niz podaje producent...

Przykro mi...Tak bylo.

Podam Ci jeszcze inny przyklad: trasa GDA-WAW, 335km (chyba do Lomianek) w 2h15m nie zapalila sie rezerwa. Po dojechaniu do samej Wawy, i krecenia po miescie, w koncu sie zapalila (rezerwa) i weszlo 54 litry.

Przelicz.

a 15L w katowanym STi to juz w ogole jakies science fiction

Mow mi Stanislaw. Stanislaw Lem. Znow - taka prawda.

To chyba coś słabo katujesz . Mi wczoraj na torze spaliła 40L/100km

Mowie o katowaniu miejskim. Gaz-hamulec i w miare mozliwosci odcinka + mini-wyscigi spod swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem nam GT pali przeciętnie 12 nie zależnie jak jedziemy, wszak na "polskiej" trasie nie atakujesz non stop 180 czy 200, raz jest pełen but, raz jest hamowanie silnikiem, raz czekasz na 3 na swoją szanse raz płynnie mykasz na 5 tak to wychodzi. inaczej na "niemieckiej" trasie gdzie non stop atakujesz np.200 wtedy spalanie drastycznie wzrasta. inaczej też jak jedziesz a raczej stoisz w godzinie szczytu w Warszawskim korku inaczej jak jedziesz przez 3miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...